در بازی بازی بارسلونا و دیپورتیوو پیش از شروع بازی تیم میزبان برای بارسلونا تونل قهرمانی زد که در لالیگا مرسوم است . اما زیدان اعلام کرد که در دیداری که کهشانی ها میزبان بارسلونا هستند بازیکنانش برای این تیم تونل افتخار نخواهند زد. حال باید منتظر ماند و دید آیا این مساله به مناقشه ای جدید بدل خواهد شد؟

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

در دیدار هفته سی و پنجم رقابت‌های لالیگا بین تیم های بارسلونا و دیپورتیوو لاکرونیا بازیکنان لاکرونیا در ابتدای بازی برای تیم میهمان تونل افتخار زدند. بارسا پیش از این بازی فاصله ای با قهرمانی لالیگا نداشت و از طرفی آندرس اینیستا نیز در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد. این دو دلیل باعث شد تا تیم سیدورف به آبی اناری ها ادای احترام کند. سیدورف در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی هم به رئال توصیه کرده بود این کار را در ال کلاسیکو انجام بدهد.
تیم بارسلونا با برتری ۴ بر ۲ در خانه دپورتیوو لاکرونیا، ضمن قطعی کردن سقوط میزبان به دسته دوم، برای بیست و پنجمین بار فاتح رقابت‌های لالیگا شد.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا در الکلاسیکو که یکشنبه ۱۶ اردیبهشت برگزار می شود رئالی ها هم به افتخار قهرمانی کاتالان ها تونل افتخار تشکیل می دهند یا خیر ؟
اگر چه با صحبت‌های چندی پیش زیدان به نظر می‌رسد دیگر خبری از تونل افتخار در ال کلاسیکوها نخواهد بود.
زیزو در یک کنفرانس مطبوعاتی با صراحت اعلام کرد به دلیل سنت شکنی بارسا، بازیکنانش برای این تیم تونل افتخار نخواهند زد. اشاره زیزو به ال کلاسیکوی رفت بود. جایی که بارسا حاضر نشد برای رقیب دیرینه که در آن زمان به تازگی قهرمان جام باشگاه‌های جهان شده بود، تونل افتخار بزند. گیلرمو آمور آن زمان اعلام کرد دلیل این اقدام بارسا، حضور نداشتن این تیم در آن تورنمنت بود و اگر آنها هم در تورنمنتی که رئال قهرمان شده، حضور داشتند، مشکلی با تونل افتخار زدن نداشتند.

کلیپی از تونل قهرمانی بازیکنان لاکرونیا برای آبی اناری ها تقدیم شما همراهان عزیز ماه تو دی می شود.

 


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

RSS not configured

Sponsors