مربی تیم فوتبال نساجی ضمن حمایت از جواد نکونام به شدت از قاسم حسن زاده مالک خونه به خونه انتقاد کرد.

به گزارش ماه تو دی، کیانوش رحمتی، مربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در خصوص اظهارات قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه مبنی بر وجود تبانی در بازی های نساجی، اظهار کرد: حسن زاده هیچ منطقی در هیچ زمانی در صحبت هایش نداشته است. به نظر من او از لحاظ روانی متعادل نیست. پیشنهاد می کنم اگر می خواهد در فوتبال باشد تعادل خود را حفظ کند. تعادل یعنی اینکه آدم باید در پیروزی و شکست یک سخصیت ثابت داشته باشد.

او ادامه داد: ما بحث تبانی را کاملا تکذیب می کنیم. زمانی که نکونام نساجی را تحویل گرفت می دانست ۴ بازی سخت با تیم های بالای جدول خواهد داشت. خداروشکر در همه این بازی ها موفق شد. او به خاطر بازی های راحتی مثل صبا یا راه آهن به نساجی نیامد. همه تیم های به این دو تیم از زمانی که سقوطشان قطعی شد، شکست های سنگینی تحمیل کردند.

رحمتی در خصوص حسن زاده مالک خونه به خونه هم اظهار کرد: او کجای فوتبال است؟ بدون هیچ عقبه ای وارد فوتبال شد. مشکل فوتبال ما به خاطر امثال حسن زاده است. او هیچ نکته مثبتی برای فوتبال ما نداشته و فقط باعث ایجاد حواشی شده است. ادبیات حسن زاده زشت و زننده است و جایی در فوتبال ندارد. خونه به خونه زمانی باخت که جواد نکونام را از دست داد. آنها همین فینال جام حذفی و جنگیدن برای صعود به لیگ برتر را هم مدیون نکونام هستند. نکونام هدیه خداوند به شهر خسته بود. حسن زاده باید او را آقای نکونام خطاب کند، نه نکونام.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مدیرعامل ب

مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری با بیان این‌که ادامه همکاری با علاسوند […]

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

RSS not configured

Sponsors