رضا مهاجری

سرمربی پدیده ابراز امیدواری کرد با استقرار مدیریت جدید و رفع مشکلات، این تیم در فصل آینده حضور قدرتمندی در لیگ برتر داشته باشد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

رضا مهاجری سرمربی پدیده در مورد عملکرد تیمش در لیگ هفدهم گفت:

اینکه بخواهیم در مورد کیفیت فنی لیگ هفدهم نظر بدهیم باید شاخصه های زیادی را در نظر بگیریم تا قضاوت منصفانه ای داشته باشیم. از کیفیت بازیکنان و تمرینات آنها گرفته تا امکانات سخت افزاری مثل زمین تمرین و مسابقه که هرکدام می تواند عامل تعیین کننده ای باشد. البته که حضور تماشاگران هم می تواند ضریب هیجان و بار فنی بازی ها را نیز بالا ببرد.

او ادامه داد:

با توجه به این مطالب به نظرم لیگ هفدهم توانست نمره قبولی بگیرد و در حد بضاعت فوتبال ما کیفیت ایده آلی داشت. به جز پرسپولیس که خیلی زود از سایر تیم ها جدا شد، تا روز آخر چند تیم برای کسب سهمیه آسیا می جنگیدند. بعد از سقوط سیاه جامگان نیز، چند تیم خطر سقوط را احساس می کردند. این فشردگی رقابت، خبر نزدیکی تیم ها به یکدیگر می داد.

مهاجری در مورد میانگین ۲٫۱۳ گل برای بازی های لیگ هفدهم گفت:

البته که نباید خودمان را با لیگ های معتبر اروپایی مقایسه کنیم و توقع داشته باشیم آمارهای لیگ ما با آنها برابری کند. در لیگی که همه نتیجه گرا هستند و هیچ مربی از آینده کاری خود مطمئن نیست، همه می روند سراغ بردهای حداقلی. حتی مدیران ما هم ثبات ندارند و این خطر را در طول فصل احساس می کنند که در صورت عدم کسب نتیجه جایگاه خود را از دست خواهند داد.

رضا مهاجری با انتقاد از تقسیم امکانات بین تیم های دولتی و خصوصی تصریح کرد:

ما برای زمین تمرین همیشه مشکل داشتیم و بسیاری از تیم هایی که شرایط مشابه ما داشتند، در تامین امکانات اولیه خود دچار مشکل می شدند. چه بسا داریم تیم هایی که از بودجه دولتی ارتزاق می کنند و امکانات خوبی هم در اختیار دارند ولی بدون پشتوانه تماشاگر فعالیت می کنند. این عدالت نیست و مشکلی بود که در طول فصل واقعاً ما را زجر داد.

رضا مهاجری سرمربی پدیده پیرامون جوانگرایی در لیگ و ظهور پدیده ها گفت:

ما به نوبه خود دین مان را به فوتبال ادا کرد. در طول فصل بازیکنان جوانی مثل سعید جلالی راد، حسین مهربان، مهدی مهدیخانی، سینا زامهران و … را رو کردیم و به آنها فرصت بازی دادیم. سایر تیم ها نیز به نظرم آمار قابل قبولی در میدان دادن به جوانان داشتند. اما همه بازیکنان ما حضور خوبی داشتند و در فصل آینده می توانند جزو ستاره های لیگ باشند. البته معین عباسیان می توانست پدیده این فصل باشد اما در چند مقطع بدشانسی آورد و با مصدومیت مواجه شد.

مهاجری با گلایه از برخی مدیران پدیده گفت:

ما روزهای سختی را در نیم فصل دوم تجربه کردیم. این در حالی بود که در دور رفت شرایط بسیار خوبی داشتیم. اما کم کاری برخی مدیران باعث بروز حواشی زیادی برای ما شد. خلف وعده های آقایان باعث شد نتوانیم برنامه های تاکتیکی خودمان را به طور کامل برگزار کنیم. ما در نیم فصل دوم ۲۹ جلسه تمرینی از برنامه پیش بینی شده عقب تر بودیم و اگر دقت کنید متوجه می شوید از دقیقه ۷۵ به بعد با افت شدید مواجه می شدیم. ما در دور رفت هم در خط دفاعی و هم در خط حمله جزو بهترین های لیگ بودیم.

او از دیدار با سرخابی ها به نیکی یاد کرد و گفت:

همیشه مقابل تیم های بزرگ با انگیزه زیادی حاضر می شویم و بچه های ما به خصوص در دور رفت نمایش فوق العاده ای مقابل آنها داشتند. اما به لحاظ حساسیت دیدار برگشت ما مقابل نفت تهران خیلی حساس بود چون حکم مرگ و زندگی را برای مان داشت. اگر حواشی نیم فصل دوم پیش نمی آمد ما هم می توانستیم از شانس های کسب سهمیه باشیم نه اینکه برای فرار از سقوط بجنگیم.

مهاجری در پایان از همه کسانی که دلسوز تیم بودند و با کمک های خود زمینه ساز بقاء پدیده شدند، تشکر کرد و گفت:

بخش های اقتصادی استان و برخ مسئولان واقعا در کنار تیم بودند و امیدوارم با حمایت آنها و استقرار مدیریت جدید پدیده بتواند فصل آینده با قدرت بیشتری وارد مسابقات شود.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors