هافبک و مهاجم پرسپولیس گفت: مزد تلاش خودمان و زحمات و حمایت‌های هواداران را با قهرمانی گرفتیم و بسیاری از عوامل که دیده نمی‌شوند نیز نقش کلیدی داشتند.

به گزارش ماه تو دی، وحید امیری در ارتباط با قهرمانی سرخپوشان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که برای دومین سال پیاپی، قهرمان شدیم و این عنوان را به هواداران خودمان تقدیم می‌کنیم.

وی ادامه داد: این قهرمانی خیلی سخت‌تر از قهرمانی سال قبل بود، چون وقتی به اوج می‌رسد، ماندن در اوج به مراتب دشوارتر است. کار خیلی سختی بود ولی در نهایت مزد تلاش خودمان را گرفتیم. البته هواداران همیشه باعث دلگرمی بودند و می‌خواستیم به جبران زحمتی که آنها در گرما و سرما برای حمایت از تیم می‌کشند، این قهرمانی را تقدیم آنها کنیم و خدا را شکر که خجالت زده آنها نشدیم.

امیری درباره ارزیابی خود درباره دلایل دبل قهرمانی سرخپوشان خاطرنشان کرد: یک‌سری عوامل دیده می‌شود اما عواملی هم هستند که یا دیده نمی‌شوند یا کمتر به چشم می‌آیند. همین تیم در کنار کادر فنی و بازیکنان، تیم پزشکی، تیم تدارکات و عوامل پشتیبانی دارد. اگر مدیریت باشگاه شرایط لازم از تامین منابع مالی تا مقابله با مشکلات ریز و درشت را انجام ندهد، نتیجه نمی‌گیریم. یک‌سری افراد هم در خود باشگاه مسائل را دنبال می‌کنند. در همین تیم یک مسائلی مثل رفاقت تیم و اراده بچه‌ها اگر نبود، قهرمان نمی‌شدیم.

رسانه باشگاه پرسپولیس و آنهایی که از پرسپولیس حمایت کردند، بسیاری مواقع در شرایط حساس به کمک تیم آمدند. حمایت پیشکسوتان و قدیمی‌های پرسپولیس هم به ما انگیزه می‌داد. خلاصه عوامل بسیاری باید درست و عالی کار کنند تا یک تیم مثل پرسپولیس بتواند قهرمان شود و این قهرمانی را هم تکرار کند.

هافبک و مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس درباره بازی با الجزیره تصریح کرد: ما همیشه برای پیروزی به میدان می‌رویم. مواقعی که به این نتیجه نمی‌رسیم، همان طبیعت فوتبال است که برخلاف نظر ما پیش رفته است. ما دنبال یک نتیجه خوب در ابوظبی هستیم تا با دست پر برگردیم و باز باید از همین حالا از هواداران تشکر کنم که همیشه و هر جا از تیم خودشان حمایت می‌کنند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

RSS not configured

Sponsors