دور جدید اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی کاراته در همه‌ رده‌های سنی از فردا (چهارشنبه) آغاز می‌شود.

به گزارش ماه تو دی، دور جدید تمرینات تیم‌ ملی کاراته بزرگسالان در بخش مردان و از صبح فردا (چهارشنبه) در خوابگاه نصرت آغاز و تا تاریخ ۲۱ اردیبهشت پیگیری می‌شود. هدایت تیم ملی مردان ایران را شهرام هروی به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

اردوی آماده‌سازی تیم ملی بزرگسالان بانوان نیز از تاریخ ۱۴ اردیبهشت آغاز و تا ۲۰ اردیبهشت به میزبانی سالن شهید کبگانیان در تهران پیگیری خواهد شد. هدایت تیم ملی بانوان را لیلا بهرامی به عنوان سرمربی در اختیار دارد.

ملی‌پوشان تیم‌های بزرگسالان در دو بخش مردان و زنان، خود را برای حضور در مسابقات کاراته وان‌ها، مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان آماده می‌کنند. با اتمام این رقابت‌ها ملی پوشان باید خود را جهت حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده کنند.

مرحله جدید اردوهای تیم‌های ملی کاراته نوجوانان و جوانان در دو بخش دختران و پسران، از صبح فردا  به میزبانی سالن شهید کبگانیان تهران آغاز می‌شود.

رقابت‌های قهرمانی آسیای نوجوانان و جوانان، حکم مبارزات انتخابی برای کسب سهمیه المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین را دارند ک، از این رو نمایندگان ایران خود را برای حضور و کسب سهمیه در این رقابت‌ها آماده می‌کنند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

RSS not configured

Sponsors