سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان گفت: برای خرید یک ست وسیله استاندارد کل بودجه فدراسیون را باید بدهیم.

رضا خیرخواه در گفت‌وگو با خبرنگار ماه تو دی منطقه لرستان، درباره برپایی اردو در خانه ژیمناستیک خرم‌آباد اظهار کرد: همه امکانات فراهم است و از شرایط اردو خیلی راضی هستیم.

وی در پاسخ به پرسشی که چقدر ژیمناست‌های ایران شانس مدال در بازی‌های آسیایی دارند؟ گفت: با اینکه کسب مدال در آسیا و بین ژیمناست‌های چین، ژاپن و کره جنوبی خیلی است اما خوشبین هستم که در جاکارتا برای اولین بار روی سکو قرار بگیریم و از روند رو به رشد بچه‌ها در چند ماه اخیر به طور کامل رضایت دارم.

خیرخواه با بیان اینکه ابزار ما کم است و وسایل استاندارد نیستند، تصریح کرد: پیست زمینی که با آن تمرین می‌کنیم، عوض شده و پیست جدیدی برای مسابقات آمده که در ایران نداریم و همین کارمان را مشکل کرده است.

 سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری تأکید کرد: با توجه به بضاعت و بودجه‌ای که داریم، خیلی خوب کار کرده‌ایم و بودجه فدراسیون آنقدر نیست که بخواهیم وسایل استاندارد بگیریم و مجبوریم با همین امکانات ادامه دهیم.

وی تصریح کرد: اگر بخواهیم یک ست وسیله استاندارد بخریم باید کل بودجه فدراسیون را بدهیم و با همین ابزار کم بچه‌ها خوش درخشیده‌اند.

خیرخواه با بیان اینکه امیدواریم بودجه فدراسیون بیشتر شود، گفت: ژیمناستیک ایران راه صعود را در پیش گرفته و به آینده این رشته خوشبین هستیم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مدیرعامل ب

مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری با بیان این‌که ادامه همکاری با علاسوند […]

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

RSS not configured

Sponsors