مهرداد میناوند

مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس به ماجرای محرومیت افشین پیروانی واکنش نشان داد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس در واکنش به ماجرای محرومیت افشین پیروانی در اینستاگرام خود پست را منتشر کرد . مهرداد میناوند در این پست نوشت :

در عجبم.در آستانه بازی حساس و سرنوشت ساز پرسپولیس مقابل الجزیره این همه قیل و قال و هیاهو برای چیست. شما که دو ماه تمام است هر روز در حال مصاحبه و خبر پراکنی علیه افشین خان پیروانی هستید و با فاکتور گرفتن از تخلفات آشکار و زد و بند های عیان و دلالی ها و در یک کلام فساد این و آن چنان برای تخریب کاپیتان متعصب تاریخ پرسپولیس عجله دارید که به تنها چیزی که فکر نمی کنید آرامش و سرنوشت پرسپولیس ایران است و چهل میلیون هوادار. شما حاضرید یک تیم لطمه ببینید و در قبال افشین پیروانی دو ماه تمام خب پراکنی کنید و برای محرومیت ش عجله اما از کنار هزار و یک فساد و تخلف محرز برخی از اقایون بگذرید.

متاسفیم از این که فصل قبل در قبال ناداوری ها علیه پرسپولیس در لیگ آسیا حکم یک تماشاگر را داشتید و امسال هم اینگونه یار دوازدهم اماراتی ها می شوید. مردم خود خوب متوجه می شوند این همه تعجیل شما برای تخریب افشین پیروانی ریشه چه در چه دارد. کینه توزان ایرانی و بزدل های پرتغالی بدانند نه من که همه پرسپولیسی ها ساکت نخواهیم نشست. افشین پیروانی مرد اخلاق این فوتبال بوده و کارت هدیه ها را هم به ملی پوشان داده و همه اعضای تیم ملی می توانند این دریافتی را شهادت دهند. جرم افشین باتعصب این است دو سال برای تیم ملی بدون قرارداد کار کرده وگرنه به جای این دویست میلیونی که شده همه چیز این فوتبال، می بایست سالی حداقل چهارصد میلیون به او پرداخت می کردید. ما تا امروز دندان روی جگر گذاشتیم اما دیگر سکوت جایز نیست. منتظر ناگفته ها از این فوتبال و برخی آقایان باشید.

 

مهرداد میناوند

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors