کریک : سعی خواهیم کرد بهتر شده و جام ببریم، این در خون باشگاه است

۱۲ فصل حضور و ۱۸ قهرمانی. کریک با دستی پر، زمین چمن اولدترافورد را ترک خواهد کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

مایکل کریک ، هافبک باتجربه منچستریونایتد که قرار است پس از ۱۲ فصل حضور در اولدترافورد، به زودی کفش هایش را آویخته و به مربیگری روی بیاورد، نسبت به آینده هیجان زده است. کریک که در مراسم انتخاب بهترین های سال باشگاه شرکت کرده بود، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت:

واقعا تصمیم سختی نبود. اگر می خواستم فصل قبل خداحافظی کنم، افسوس می خوردم و شاید زود بود، اما این فصل و مشکلات قلبی و مصدومیت؟ زمان درستی بود. چون در زمان درستی این تصمیم را گرفتم، توانستم به راحتی با آن کنار بیایم. می دانم خوش شانس هستم که در موقعیت خوبی قرار دارم؛ کسی مرا از تیم بیرون نکرده، در پیدا کردن تیم به مشکل نخورده ام و یا مصدومیت ندارم.

بودن در کادرمربیگری، واقعا فوق العاده است. هنوز هم دوست دارم بچه ها را هرروز در تمرینات ببینم، بنابراین بد هم نشد. می خواهم از هواداران تشکر کنم که در تمام این سال ها حمایتم کردند. من هم به یکی مثل شماها تبدیل شده ام: یک هوادار بزرگ منچستریونایتد. از کادر مربیگری تا نظافت کاران، مسئولین رختشوی خانه و لباس ها و کارکنان سالن غذاخوری، تشکر می کنم که تا به اینجا از من حمایت کردند. من هم یکی از شماها هستم.

تیم خاصی هستیم. بازیکنان مستعدِ خارق العاده ای داریم و بی صبرانه منتظر کارکردن با آن ها هستم. سعی خواهیم کرد بهتر شده و جام ببریم. این در خون باشگاه است. روحیه خوبی داریم و باید بجنگیم. در آینده ای نزدیک، موفقیت های زیادی تجربه خواهیم کرد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

رئال مادری

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید دیگر قصد ادامه […]

احدی: هنوز

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: هنوز تعداد سهمیه بوکس ایران […]

RSS not configured

Sponsors