مسئول امور اسپورت بانوان استان البرز گفت: بانوان اسپورتکار به خوبی می‌توانند دیگر اعضا خانواده را به سمت اسپورت سوق دهند.

«زهرا بیات» در حاشیه همایش دوچرخه‌سواری بانوان استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ماه تو دی اظهار کرد: این همایش به مناسبت نیمه شعبان توسط هیئت دوچرخه‌سواری استان سازماندهی و برگزار شد.

بیات افزود: در حاشیه همایش از بانوان علاقه‌مند تست هم گرفته شد تا در صورت امکان علاوه بر بحث همگانی در حوزه قهرمانی هم فعال شوند.

وی خاطرنشان کرد: اسپورت بانوان استان البرز برنامه‌های خوبی را  در دو سال گذشته اجرا کرده که در آینده نیز این برنامه‌ها ادامه خواهد داشت.

بیات تصریح کرد: به طور کلی اسپورت بانوان استان وضعیت خوبی دارد، این وضعیت خوب می‌تواند اثراث مثبتی داشته باشد، چون بانوان به عنوان یکی از ستون‌های خانواده به خوبی می‌توانند سایر اعضا را به سمت اسپورت سوق دهند.

در ادامه «الهه آزموده» رئیس هیئت دوچرخه‌سواری بانوان استان البرز در خصوص برگزار همایش دوچرخه‌سواری بانوان گفت: این همایش برای آموزش و استعدادیابی بانوان علاقه‌مند دوچرخه‌سواری برگزار و با استقبال خوبی همراه شد.

آزموده افزود: در بحث استعدادیابی پس از ماه مبارک رمضان با همکاری آموزش و پرورش در مدارس استان حاضر خواهیم شد تا بانوان مستعد و علاقه‌مند را جذب کنیم.

وی یادآور شد: البرز امسال میزبان مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی بانوان کشور خواهد بود.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors