رقیه امیری

ستاره رقابت های انتخابی بسکتبال با ویلچر بانوان برای رسیدن به عنوان برترین بازیکن تلاش زیادی کرد و حالا هدف خود را کسب عنوان امتیازآورترین بازیکن بازی های پارا آسیایی جاکارتا عنوان می کند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

رقیه امیری گفت:

کوچک ترین عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر هستم که در رقابت های انتخابی بازی های پارا آسیایی جاکارتا در پست فوروارد بازی کردم. در این دوره از مسابقات عملکرد خوبی داشتم اما فکر نمی کردم ستاره رقابت ها شوم.

رقیه امیری افزود:

از اینکه ستاره مسابقات شدم، خیلی خوشحال شدم. با تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا اقیانوسیه شرکت کردم که نتوانستیم سهمیه بازی های پارا آسیایی جاکارتا را کسب کنیم، اما در تورنمنت انتخابی، عنوان قهرمانی و سهیمه بازی ها را به دست آوردیم.

ملی پوش بسکتبال با ویلچر از سطح بالای رقابت های انتخابی خبر داد و اظهار داشت:

مسابقات سختی در پیش داشتیم و به سادگی به قهرمانی نرسیدیم. تیم های شرکت کننده همگی برای پیروزی شرکت کرده بودند، اما ما تلاش بیشتری کردیم. من هم تلاش زیادی برای ارائه بهترین عملکرد و کسب بهترین بازیکن کردم که به این هدفم رسیدم.

رقیه امیری در پایان گفت:

حالا که به عنوان بهترین بازیکن رقابت های انتخابی برگزیده شده ام تلاش بیشتری می کنم تا در بازی های پارا آسیایی جاکارتا هم بهترین باشم امیدوارم بتوانم در آن مسابقات با پرتاب های سه امتیازی عنوان امتیازآورترین بازیکن را کسب کنم.

تیم بسکتبال با ویلچر بانوان ایران هفته گذشته در رقابت های مرکزی و شرق آسیا که با حضور شش تیم تایلند، ایران، لائوس، هندوستان، کامبوج و افغانستان در بانکوک برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.

Categories: مطالب ورزشی

خامس می خوا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در […]

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

RSS not configured

Sponsors