تیم کشتی آزاد دانش آموزی ایران با کسب هشت مدال طلا و یک برنز به عنوان قهرمانی جشنواره جهانی اسپورت دانش‌آموزی در کشور مراکش دست یافت.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی آزاد جشنواره جهانی اسپورت دانش‌آموزی روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ماه در کشور مراکش برگزار شد که نمایندگان کشورمان در قالب تیم دانش‌آموزی لرستان با کسب هشت مدال طلا و یک مدال برنز بعنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافتند.

جواد جوادی در وزن ۴۸ کیلوگرم، محمد روزبهانی در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی حسین‌نیا در وزن ۵۵ کیلوگرم، اکبر فضلی در وزن ۶۰ کیلوگرم، سهراب ادهم خلیلی در وزن ۶۵ کیلوگرم، مهدی اکبرزاده در وزن ۸۰ کیلوگرم، حسین اصغرپور در وزن ۹۲ کیلوگرم و مهدی اکبرزاده در وزن ۱۱۰ کیلوگرم ۸ نماینده کشورمان در این مسابقات بودند که به مدال طلا دست یافتند و حسین رضوانیان در وزن ۴۵ کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شد.

در این رقابت‌ها پس از تیم ایران تیم‌های آفریقای جنوبی و برزیل در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در رشته کشتی فرنگی نیز تیم دانش‌آموزی خوزستان، روز شنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) با کسب پنج مدال طلا و سه مدال نقره، به عنوان قهرمانی رسید و تیم‌های اوکراین و مجارستان در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

کشتی‌گیران آزاد و فرنگی کار دانش‌آموز کشورمان ساعت ۱۱:۳۵روز پنج‌شنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور بازخواهند گشت.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors