سردار آزمون

شبکه فاکس اسپورت سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان را جزو ۵ ستاره مسابقات جام ملت های ۲۰۱۹ امارات نام برد که در این مسابقات خواهد درخشید.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

سایت فاکس اسپورت پس از آنکه جمعه هفته گذشته قرعه کشی مرحله گروهی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات در دبی برگزار شد، امروز (سه شنبه) در گزارشی به ۵ ستاره ای که در این مسابقات باید مورد توجه قرار بگیرند، پرداخت.یکی از این ۵ ستاره انتخاب شده از سوی این سایت، سردار آزمون ، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه روبین کازان بود. این سایت درباره سردار نوشت:

این احتمال وجود دارد که با رسیدن مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ مهاجم ایرانی به ستاره ای جهانی تبدیل شود. طرفداران جذب بازیکن از این قاره باید منتظر درخشش او باشند. این مهاجم ۲۳ ساله با علی دایی، اسطوره دهه ۹۰ مقایسه می شود ولی با این تفاوت که اسطوره فوتبال ایران چنین تحرکاتی را در اطرافش نمی دید. با آغاز مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ ممکن است باشگاه های اروپایی بزرگی برای جذب سردار ابراز علاقه کنند.

شبکه فاکس اسپورت سردار آزمون مهاجم ایرانی روبین کازان را جزو ۵ ستاره مسابقات جام ملت های ۲۰۱۹ امارات نام برد که در این مسابقات خواهد درخشید.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors