سرمربی منچستریونایتد به دروازه بان اسپانیایی خود بابت کسب دستکش طلایی لیگ برتر تبریک گفت.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از ساکرنت، در دیداری عقب‌افتاده در لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد در لندن به دیدار وستهام رفت. این دیدار تقابل مورینیو با دیوید مویس نیز محسوب می‌شد که در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

داوید دخئا دروازه‌بان منچستریونایتد در این دیدار توانست دروازه خود را بسته نگه دارد و اولین دروازه بان یونایتد از سال ۲۰۰۸ شود که توانسته است دستکش طلایی لیگ برتر را به دست بیاورد. این دروازه بان اسپانیایی در این ماه به عنوان بهترین بازیکن منچستریونایتد نیز انتخاب شد.

ژوزه مورینیو با تمجید از دروازه‌بان اسپانیایی خود گفت: داوید فوق‌العاده بوده است ولی این جایزه به تیم تعلق می‌گیرد نه اینکه یک دروازه‌بان را بررسی کنند و این جایزه را به او بدهند بلکه جایزه به دروازه‌بانی تعلق می گیرد که بیشترین کلین شیت را داشته باشد و بسته نگه داشتن دروازه نیز کاری تیمی است. این یک دستاورد بزرگی برای تیم ما محسوب می‌شود و ما این را به داوید و تیم تبریک می‌گوییم.

سال گذشته تیبو کورتوا دروازه‌بان چلسی این جایزه را به دست آورد و آخرین دروازه‌بان یونایتد نیز که موفق به این افتخار شده بود، ادوین فان در سال ۲۰۰۸ بوده است.

شاگردان آقای خاص باید یکشنبه‌ پیش‌ رو، در آخرین بازی خود در لیگ برتر به مصاف واتفورد بروند و سپس خودشان را برای فینال جام حذفی برابر چلسی آماده کنند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors