افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال عصر امروز با ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای نظارت و ارزیابی وضعیت باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به ایران آمده‌اند، دیدار می‌کند.افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال عصر امروز با ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای نظارت و ارزیابی وضعیت باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به ایران آمده‌اند، دیدار می‌کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: شفر شفاهاً با من در مورد بازیکنان مد نظرش صحبت کرده ولی هنوز لیست کتبی به ما نداده است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

مدت هاست که از لیست ورود و خروج شفر در استقلال صحبت می شود حتی پیش از بستن قرارداد رسمی این سرمربی با استقلال این حرف و حدیث ها بود سید رضا افتخاری در خصوص اینکه آیا شفر لیست ورود و خروج مد نظر خود را به باشگاه داده یا خیر گفت:

او هنوز لیستی به ما نداده ولی شفاها با ما صحبت کرده است. او می‌خواهد بعد از این بازی به ما لیست بدهد، مذاکرات ما با بازیکنان مد نظرمان آغاز شده و ان‌شاالله بعد از بازی با ذوب آهن به شکلی پیش می‌رویم بکه به امید خدا با بازیکنان مد نظرمان قرارداد ببندیم.

سید رضا افتخاری در خصوص بازی با ذوب‌آهن گفت:

ما باید جبران کنیم، در اصفهان به خاطر مصدومیت‌ها نتوانستیم نتیجه بگیریم، ما با تمام قوا بازی می‌کنیم و در تهران هوادارانمان را در اختیار داریم. بازیکنان ما همقسم شده‌اند که بتوانیم بازی را ببریم تا بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

RSS not configured

Sponsors