تماشاگران پرسپولیس با تشویق محسن مسلمان حضور او در ترکیب این تیم را خواستار شدند.

به گزارش ماه تو دی،  نیمه نخست دیدار پرسپولیس و الجزیره در حالی با نتیجه بدون گل مساوی به پایان رسید که اسپورتگاه آزادی با حضور هواداران پرسپولیس پر شده بود و حدود ۹۰ هزار تماشاگر برای حمایت از سرخ‌پوشان پایتخت به این اسپورتگاه آمده بودند.

پرسپولیسی‌ها از همان دقایق ابتدایی شروع به حمایت از تیم خود کردند و با تشویق‌هایی همانند تشویق ایسلندی تیم خود را حمایت کردند.

پس از به صدا درآمدن سوت آغاز بازی توسط داور، پرسپولیسی‌ها بادکنک‌های خود را رها کردند که تعدادی از این بادکنک‌ها وارد چمن اسپورتگاه آزادی شد.

در حدود دقیقه ۱۵ پرسپولیسی‌ها موج مکزیکی را به راه انداختند که زیبایی خاصی به اسپورتگاه آزادی داد.

هم‌چنین آن‌ها دقایقی بعد با روشن کردن نور موبایل‌های خود جلوه زیبایی به اسپورتگاه آزادی دادند.

نگرانی‌های برانکو در این دیدار باعث شده بود وی نتواند روی نیمکت بنشیند و با وجود بازی‌های قبل که وی همواره از کنار زمین بازی را تماشا می‌کرد دقایقی را روی نیمکت بنشیند و دقایق دیگر را ایستاده و از لب خط به هدایت تیم خود بپردازد.

بر هم خوردن تعادل فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه موجب شد هواداران پرسپولیس اعتراضات زیادی را به داور این دیدار بکنند. هم‌چنین وقت کشی‌های دروازه‌بان الجزیره در هنگام شروع مجدد توپ‌ها باعث اعتراض بازیکنان و هواداران پرسپولیس به وی شد و بازیکنان پرسپولیس از داور خواستند که به این دروازه‌بان کارت زرد نشان دهد.

در دقیقه ۲۴ پرسپولیسی‌ها کاپیتان فقید خود را از یاد نبردند و به تشویق هادی نوروزی پرداختند.

هم‌چنین در دقیقه ۳۲ تمامی حاضران در اسپورتگاه آزادی به تشویق محسن مسلمان پرداختند و از سرمربی پرسپولیس خواستند که هافبک بازی‌ساز خود را به میدان بفرستد.

از دست رفتن موقعیت توسط فرشاد احمدزاده در محوطه جریمه باعث شد تا آه از نهاد هواداران پرسپولیس بلند شود.

مصدومیت علی خسیف، دروازه‌بان الجزیره امارات باعث عصبانیت مجدد هواداران شد زیرا آن‌ها فکر می‌کردند دروازه‌بان اماراتی الجزیره اقدام به اتلاف وقت کرده و اعتراض زیادی کردند.

حمایت هواداران پرسپولیس تا دقایق پایانی نیز ادامه پیدا کرد و آن‌ها با تشویق ایسلندی از تیم خود خواستند که رو به جلو بازی کند.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors