تیام ؛ مامه تیام مهاجم استقلال آمار گلزنی جالب توجهی را از خود به ثبت رسانده است

استقلال تا قبل از جذب تیام که می‌گویند برای ۱۶ ماه حدود ۹۵۰ هزار دلار قرارداد بسته (نوش جانش) ۵/۵ میلیارد تومان برای خط حمله‌اش هزینه کرده بود؛ هزینه‌ای که ۵ میلیون تومان هم جواب نداد!

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

فقط کافی است رقم قرارداد علی قربانی، سجاد شهباززاده، حسن بیت‌سعید و جابر انصاری را با هم جمع کنید تا به همین ۵/۵ میلیارد تومان بر باد رفته برسید اما لطفاً به خاطر اعصاب خودتان دنبال جمع کردن تعداد گل‌های زده قربانی، سجاد، بیت‌سعید و انصاری با پیراهن استقلال نباشید که روی هم اندازه مامه بابا تیام برای استقلال گل نزدند.

تیام در لیگ قهرمانان آسیا ۶ بار برای استقلال بازی کرد و ۷ گل زد، در جام حذفی تنها در فینال به میدان رفت و تنها گل فینال را هم به ثمر رساند و در لیگ برتر خودمان هم طی ۶ بازی، ۴ گل زد و به آمار اعجاب‌برانگیز ۱۲ گل در ۱۳ بازی رسید.

البته مقابل ذوب‌آهن با هر گلی که مامه تیام می‌زد، کار استقلال برای حفظ او سخت‌تر می‌شد. همین هت‌تریک کافی است تا پولدارترین تیم‌های آسیا سراغ الماس سیاه استقلال بیایند و او را از چنگ آبی‌ها دربیاورند.

اگرچه تیام با استقلال قرارداد ۱۶ ماهه دارد اما یک بند لعنتی که با زیرکی مدیر برنامه‌های مامه در قراردادش گنجانده شده،‌ این اجازه را به الماس سیاه آبی‌ها می‌دهد که هر وقت دلش خواست، ۲۰۰ هزار دلار بدهد و برود. صد البته وینفرد شفر امیدوار است تیام را نگه دارد. او بعد از هت‌تریک مامه یک متلک درست و حسابی به آنهایی که می‌گفتند تیام گران است، انداخت؛

«من الکی سرمایه‌گذاری نمی‌کنم!»

یکی مامه جنگی به از صد هزار!

هت‌تریک مامه تیا‌م استقلال را به یک‌چهارم لیگ قهرمانان آسیا رساند اما استقلالی‌ها برای رضایت مطلق از مامه،‌ یک دلیل دیگر هم دارند. اگر در فضای مجازی سری به پاتوق طرفداران استقلال بزنید، با این نظریه مواجه می‌شوید که ارزش لگد تلافی‌جویانه تیام روی پای فخرالدینی کمتر از هت‌تریک او نبود… هواداران استقلال معتقدند مامه با همین لگد، انتقام خطاهای بازی رفت میلاد روی همبازیانش را گرفت. فعلاً همه جا حرف از تیام است. او یک‌تنه یک تیم شده است. از قدیم گفته‌ بودند یکی مرد جنگی به از صد هزار… برای استقلال مامه الان همان مرد جنگی است…

خبر ورزشی

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

رئال مادری

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید دیگر قصد ادامه […]

احدی: هنوز

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: هنوز تعداد سهمیه بوکس ایران […]

RSS not configured

Sponsors