سیلوا : در گروه ما، ایران، مراکش و اسپانیا حضور دارند و همه به دنبال پیروزی هستند

آندره سیلوا می گوید در گروه پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ که ایران هم حضور دارد، همه تیم ها به صعود فکر می کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

آندره سیلوا، استعداد بزرگ پرتغالی که با آرزوهای بزرگ هم به روسونری آمد، در اولین فصل حضور خود نتوانست در بازی های زیادی بازی کند و ارزش های خود را به اثبات برساند. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، فرصت خوبی است تا سیلوا ارزش های خود را مقابل تیم های اسپانیا، ایران و مراکش نشان دهد و فرم سال قبلش را دوباره به دست آورد.

آندره سیلوا در مصاحبه با مجله رسمی باشگاه میلان، گفته است:

اولین بار است که اینقدر دور از خانه و ساحل و دریا زندگی می کنم. همیشه به بوی نمک عادت داشتم. همیشه با دوچرخه در کنار ساحل می گشتم یا عادت داشتم قدم بزنم. اما همه چیز خیلی زود عوض می شوند و ما باید به آینده نگاه کنیم. خانواده بزرگی داریم. من همیشه با برادرم، پسرعموها و والدینم زندگی می کردم. زندگی ام طوری بود که نیازی به تعطیلات نداشتم، چون همیشه خوش می گذراندیم. دوستانم همیشه به من نزدیک بودند و رابطه صمیمی‌ای با خانواده ام دارم. هریکشنبه عادت داشتیم دور هم جمع شویم.

تفاوت فوتبال ایتالیا و پرتغال؟ نحوه آمادگی فیزیکی مهم نیست، چون نقطه قوت من محسوب می شود. مهم ترین چیز، عادت به سبک زندگی، تغییر عادت ها، زبان، مردم و تیم است. ایتالیایی نیستم و تنها زندگی می کنم. وقتی بقیه ایتالیایی و اسپانیایی حرف می زنند، من هم پرتغالی صحبت می کنم. باید روی پای چپم بیشتر کار کنم. البته در دریبل زنی و شوت زنی هم باید خودم را بهتر کنم. همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد. هیچ حد و حدودی برای خودم تعیین نمی کنم. اشتباهم؟ شاید خیلی زیاد به تمرین کردن فکر می کنم و اصلا استراحت نمی کنم.

اگر یک هدف در ذهنم باشد، همیشه به دنبال تحقق آن می روم. قهرمانی در جام جهانی رویای هربازیکنی است. می دانیم سخت خواهد بود. در گروه ما، ایران، مراکش و اسپانیا حضور دارند و همه به دنبال پیروزی هستند. باید به توانایی های خودمان آگاه باشیم. برای تفریح به روسیه نخواهیم رفت.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors