دارنده مدال طلای ماده سه وضعیت جام جهانی مونیخ گفت: خدا یاری کرد و قهرمان شدم، امیدوارم بازی های آسیایی را هم به خوبی سپری کنیم.

الهه احمدی، دارنده مدال طلای جام جهانی مونیخ آلمان در گفت و گو با ماه تو دی، در خصوص سطح مسابقات اظهار کرد: مسابقات جام جهانی مونیخ سخت بود. در این مسابقات شرکت‌کنندگان زیادی حضور دارند و رکوردهای بالایی نیز ثبت می‌شود. این مسابقات جهت آماده‌سازی بازی‌های آسیایی و مسابقات قهرمانی جهان بود تا با آمادگی بیشتری در مسابقات مهم پیش رو حاضر شویم. خدا را شکر توانستم در این مسابقات در تفنگ سه وضعیت فینالیست شوم و در فینال نیز رکورد خوبی را ثبت کرده و به مقام قهرمانی رسیدم.

 او در خصوص فینال مسابقات جام جهانی مونیخ گفت: فینال برای من بسیار سخت بود. این اولین حضورم در فینال مسابقات جهانی، بعد از المپیک لندن بود. بعد از المپیک لندن قوانین تیراندازی تغییر کرد و سخت‌تر شد. من تاکنون در این گونه فینال‌ها نبودم. خدا را شکر که دست مهربانی خدا یاری‌ام کرد و توانستم سربلند باشم.

احمدی اظهار کرد: امیدوارم که بتوانیم بازی‌های آسیایی را هم خوب سپری کنیم، در جاکارتا شرایط سخت است. رقیبان ما در جاکارتا در فینال مسابقات جام‌های جهانی کره، مونیخ و آمریکا حضور داشتند. این نشان می‌دهد که آنها برای طلای آسیایی به خوبی آماده می‌شوند.

وی افزود: در بازی‌های آسیایی تغییراتی صورت گرفته است و ما دیگر ماده تیمی نداریم. از این بابت تعداد مدال‌های ما در بازی‌های آسیایی کم خواهد شد.

دارنده مدال طلای جام جهانی مونیخ ماده سه وضعیت، گفت: در این مسابقات با نظر مربی در ذخیره تفنگ بادی شرکت کردم. مربی می‌خواست که آن‌هایی که در کره در تیم اصلی بودند در ذحیره شرکت کنند. برای مربی تنها رکورد مهم است.

وی در پایان گفت: این که چه کسانی در بازی‌های آسیایی جاکارتا در چه ماده ای شرکت می‌کنند به نظر مربی بستگی دارد. من در این خصوص اطلاعی ندارم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors