احمد نوراللهی

احمد نوراللهی می تواند با ارائه نمایشی قابل قبول در دیدار با سایپا، به ترکیب اصلی تیم پرسپولیس برسد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

پرسپولیس در حالی اولین بازی سال ۹۷ را در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد که ملی پوشان این تیم، با خستگیِ حاصل از اردوی تیم ملی همراه خواهند بود و باتوجه به بازی پیش رو مقابل نسف قارشی، بعید است برانکو آن ها را در بازی با سایپا به زمین بفرستد. همین موضوع احتمال بازی احمد نوراللهی در ترکیب اصلی را بیشتر و بیشتر می کند. نوراللهی از زمان ترخیص تنها در یک بازی فیکس بوده و در باقی مسابقات به عنوان یار جانشین وارد زمین شده و عملکرد قابل قبولی نیز از خود ارائه کرده و حالا این هافبک دفاعی جوان تیم پرسپولیس امیدوار به حضور فیکس در دیدار با سایپا است تا توانایی هایش را بیش از این به معرض نمایش بگذارد.

او در بازی برگشت لیگ چهاردهم اولین گلش با پیراهن پرسپولیس را در حالی وارد دروازه سایپا کرد که برانکو ایوانکوویچ اولین روزهای حضورش در پرسپولیس را تجربه می کرد. چند ماه بعد، نوراللهی با شوتی استثنایی بار دیگر دروازه تیم سایپا را فرو ریخت و حالا به دنبال هت تریک در برابر نارنجی پوشان است.

البته نقطه مبهم پست نوراللهی در این بازی است. باتوجه به خستگی امیری، سیدجلال، رسن و بیرانوند، احتمالا ماهینی به دفاع چپ می رود و زوج میانی را انصاری و خلیل زاده تشکیل می دهند. سپس برانکو باید تصمیم بگیرد که تیمش با ۱ مهاجم بازی کند یا ۲ مهاجم؟ در صورت استفاده از یک مهاجم ترکیب خط هافبک با کمال، نوراللهی، ربیع خواه، نعمتی و احمدزاده تکمیل خواهد شد و احمد در پست هافبک چپ به کار گرفته می شود. اما در غیر این صورت، برای تشکیل خط هافبک ۴ نفره، پروفسور از بین ربیع خواه و نوراللهی یک انتخاب خواهد داشت.

در صورت حضور ثابت در بازی حساس مقابل سایپا، نوراللهی باید بهترین نمایش خود را ارائه کند تا در مصاف با نسف قارشی نیز چهره فیکس تیم پرسپولیس باشد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors