فدراسیون فوتبال تاکید کرد که دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مطابق روند پیش بینی شده در حال برگزاری است.

به گزارش ماه تو دی، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای درباره دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال اعلام کرد: تیم ملی فوتبال ایران امروز در حالی در پنجمین دیدار دوستانه خود پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف تیم ملی ترکیه می‌رود که برنامه مربوط به مسابقات تدارکاتی مطابق پیش‌بینی و درخواست سرمربی تیم ملی و توافق‌های صورت گرفته با فدراسیون فوتبال انجام گرفته است.

بر این اساس، ملی پوشان ایران در تاریخ های ذیل، دیدارهای تدارکاتی خود را پشت سرگذاشته و خواهند گذاشت:

۲۶ اسفند ۹۶/ ایران_سیرالئون

۳ فروردین ۹۷/ ایران_تونس

۷ فروردین ۹۷/ ایران_الجزایر

۲۸ اردیبهشت ۹۷/ ایران_ازبکستان

۸ خرداد ۹۷/ ایران_ترکیه

۱۲ خرداد ۹۷/ ایران_یونان

۱۸ خرداد ۹۷/ ایران_لیتوانی

همچنین به اطلاع می رساند که درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل یونان هنوز هیچ موضع رسمی جدیدی از سوی فدراسیون این کشور مطرح نشده و فقط یک مصاحبه منتسب به سرمربی تیم ملی یونان در این باره منتشر شده است.

در همین حال، در صورتی که به هر دلیل دیدار دوستانه ایران و یونان برگزار نشود، فدراسیون فوتبال ایران موضوع را از طریق مبادی ذی‌ربط بین المللی برای احقاق حقوق مادی خود پیگیری خواهد کرد و فدراسیون فوتبال یونان و اسپانسر ذی‌ربط باید پاسخگو باشند.

 در این میان، روابط عمومی فدراسیون فوتبال مراتب تقدیر و تشکر این فدراسیون را از سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان و همچنین سفارت این کشور در ایران ابراز می‌کند و تصریح می‌کند موضوعات مرتبط با برگزاری مسابقه، در سطح عالی در حال پیگیری است.

 همچنین ذکر این نکته ضروری است از آنجا که در برخی منابع اعلام شده که برای برگزاری دیدار ایران و یونان قرارداد محکمی میان طرفین در کار نبوده، بر این اساس قراردادهای مرتبط با برگزاری دیدار ایران و یونان برای تنویر افکار عمومی در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر می‌شود.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors