وزیر اسپورت و جوانان یکی از راه های حرفه ای شدن باشگاه های اسپورتی کشورمان را توسعه تعامل و ارتباطات فنی با باشگاه های بزرگ دنیا دانست و اظهار کرد: ما باید ضمن جلوگیری از فعالیت های سلیقه ای، با پشتوانه سازی، بنیان مستحکم تری برای فوتبال ایران ایجاد کنیم.

به گزارش ماه تو دی، مسعود سلطانی فر صبح امروز(دوشنبه) در دیدار با وینفرد شفر سرمربی و سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال که در وزارت اسپورت و جوانان برگزار شد، با تاکید بر استعدادیابی و توسعه حرفه ای فوتبال عنوان کرد: تیم های ما در ایران باید در مسیر حرفه ای شدن قرار بگیرند.

وزیر اسپورت و جوانان یکی از راه های حرفه ای شدن باشگاه های اسپورتی کشورمان را توسعه تعامل و ارتباطات فنی با باشگاه های بزرگ دنیا دانست و اظهار کرد: ما باید ضمن جلوگیری از فعالیت های سلیقه ای، با پشتوانه سازی، بنیان مستحکم تری برای فوتبال ایران ایجاد کنیم.

وی افزود: فوتبال ایران و جهان را بیش از 40 سال است که دنبال می کنم، برای بهسازی فوتبال ایران در همه سطوح اقدامات گسترده ای صورت گرفته است ولی تا نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم و تمام تلاش وزارت اسپورت و جوانان و فدراسیون فوتبال حفط اعتبار و شان فوتبال ایران در عرصه بین المللی است .

سلطانی فر خاطرنشان کرد: در استقلال و پرسپولیس در یک سال گذشته اصلاحات ساختاری و اقدامات مناسبی برای تامین منابع انجام دادیم و امروز شاهد موفقیت این دو تیم بزرگ و مردمی هستیم.

وزیر اسپورت و جوانان در پایان ضمن آروزی موفقیت برای دو تیم استقلال و پرسپولیس به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: امیدوارم بتوانیم با کمک و همدلی، موجبات خرسندی هواداران را فراهم آوریم.

در این دیدار وینفرد شفر با تبریک سال نو به وزیر اسپورت و جوانان از مردم ایران قدردانی کرد و از تهران به عنوان پایتختی زیبا نام برد که مردمان بسیار مهربان ، فرهنگی و فهیم دارد.

شفر گفت : متاسفانه در سال های گذشته تبلیغات منفی علیه ایران ، مردم و فرهنگش باعث شده که واقعیت ها به جهان منکس نشود اما من به دوستانم توصیه کرده ام که به ایران سفر کنند و خودشان از نزدیک شاهد زیبایی های این کشور و مهماندوستی مردمانش باشند .

سرمربی استقلال نتایج به دست آمده توسط این تیم را شروع کار در یک دوره جدید توصیف کرد و افزود : برای رسیدن به این مرحله ، نشست های بسیار خوبی با هیات مدیره باشگاه داشتیم تا هماهنگی های لازم انجام شود و بتوانیم این تیم را به موفقیت برسانیم .

شفر با بیان این مطلب که 50 سال در فوتبال فعال است و 32 سال آن را به عنوان مربی در این رشته فعالیت کرده است ، گفت : می خواهم سفیر فوتبال ایران باشم .

او در بخش دیگری از سخنانش به ارتباط دوستانه بازیکنان و مربیان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و افزود : فارغ از نتایج دربی ها ، بازیکنان هر دو تیم رفتار دوستانه ای دارند و واقعیت این است که همه ما برای موفقیت سخت کار می کنیم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

فریده شجاع

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: دوست داشتیم تیم پنج […]

RSS not configured

Sponsors