کلیپی که از رابطه بد رونالدو و فلورنتینو پرز پرده برداشت تقدیم شما همراهان عزیز ماه تو دی می شود.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

مصاحبه جنجالی رونالدو لحظاتی پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان ثابت کرد که بین او و فلورنتینو پرز اختلافاتی جدی وجود دارد.
از مدت ها پیش این شایعه مطرح شده بود که رونالدو، به دلیل بدقولی پرز، با وی به مشکل برخورد کرده است. گویا رئیس رئال پس از قهرمانی شماره ۱۲ در اروپا(سال گذشته کاردیف)، به رونالدو قول افزایش دستمزد را داده بود و سپس زیر این قولش زده است.
مصاحبه رونالدو پس از قهرمانی اخیر رئال و صحبت ضمنی او از جدایی، بازتاب گسترده ای داشت و ثابت کرد که مشکلاتش با پرز، جدی تر از حد تصورات است.
فوق ستاره پرتغالی پس از اهدای جام قهرمانی به رئال، در رختکن با پرز برخورد کرد. پرز همراه با پادشاه اسپانیا در رختکن حضور داشت تا به بازیکنان تبریک بگوید. در این لحظه برخورد کریس با پرز عادی و حتی خوب بود.
فردای روز قهرمانی و در جشن قهرمانی رئال در شهر مادرید، رونالدو و پرز این بار در کلیسای آلمودنا برخورد داشتند. این بار اما برخورد ستاره چرتغالی با رئیس، کاملا سرد بود. رونالدو سعی داشت تا با پرز، چشم در چشم نشود.
دوربین ها همچنین تصویری از رونالدو در هنگام سخنرانی پرز در کلیسا شکار کردند که با نگاهی شماتت بار و پر از طعنه به رئیس، خیره شده است. او همچنین چیزی به مارسلو می گوید که باعث خنده ستاره برزیلی می شود.
شب گذشته این موضوع در برنامه ال چیرینگیتو مطرح شد و یک کارشناس خبره، به آنالیز رفتاری رونالدو، در برخوردهایش با پرز پرداخت. طبق گفته او، برخورد اول پرز با رونالدو، نشان می دهد که احتمال حل مشکلات بین شان وجود دارد و رونالدو رفتاری عادی با رئیس داشت.
در دو برخورد بعدی و به خصوص هنگام سخنرانی پرز، ژست رونالدو سرزنش گونه است و او با عصبانیت خاصی به پرز نگاه می کند که نشان از مشکلات و تنش های کاملا جدی بین این دو دارد.
در نهایت در نظرسنجی این برنامه، ۶۸ درصد اعتقاد داشتند که سرانجام بین این دو صلح برقرار خواهد شد و ستاره پرتغالی در رئال می ماند.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors