برانکو ایوانکوویچ

احتمال اینکه برانکو ایوانکوویچ از سه ملی پوش خود در دیدار مقابل سایپا استفاده نکند زیاد است.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

بازگشت ملی پوشان به تهران یک روز قبل از دیدارهای لیگ. در نهم فروردین با اعتراض هایی همراه بوده است. این شرایط موجب شده برانکو به این نتیجه برسد از سه ملی پوش تاثیرگذار خود در بازی با سایپا استفاده نکند.

البته برانکو هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده اما احتمال اینکه جلال حسینی، بیرانوند و امیری بدلیل خستگی ناشی از سفر و اردوی تیم ملی روی نیمکت بازی را تماشا کرده و در صورت لزوم در نیمه دوم به میدان بروند بسیار است.

با این اوصاف رادوشوویچ که قبلا هم احتمال فیکس بازی کردنش در برخی از دیدارهای پنج هفته پایانی وجود داشت فیکس خواهد بود.

محمد انصاری در غیاب سیدجلال زوج خلیل زاده در قلب دفاع خواهد بود و ماهینی در دفاع چپ و محرمی در دفاع راست به میدان خواهند رفت. در روش چهار چهار دو خطی از کامیابی نیا و ربیع خواه به عنوان هافبک دفاعی استفاده می شود و از احمدزاده در هافبک راست.

برانکو در تمرینات از نوراللهی به عنوان جانشین امیری در هافبک چپ بهره برده و مسلمان باز هم جایی در تفکرات سرمربی سرخ ها و ترکیب اصلی تیم ندارد.

استفاده از زوج نعمتی و علیپور در خط حمله هم اتفاقی است که برانکو بعد از بیست و پنج هفته اخیرا روی ان تمرکز کرده است.

با این وجود احتمال اینکه منشا بازیکن پرسپولیس در کنار علیپور به میدان برود و نعمتی در پست تخصصی اش هافبک چپ مورد استفاده قرار گیرد وجود دارد. برانکو که اخیرا از عملکرد منشا هم رضایت ندارد در تمرینات روی زوج علیپور و نعمتی کار می کند و مجموعا با تغییرات زیادی تیمش را به مصاف شاگردان دایی می فرستد. به نوشته ورزش سه، این برای اولین بار است که برانکو می خواهد از سه بازیکن با تجربه بازی در هافبک دفاعی در میانه میدان بهره ببرد که شاید این تصمیم علاوه بر استراحت دادن به امیری ناشی از تلاش برای خنثی کردن خط میانی که نقطه قوت تیم دایی است نیز باشد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors