بازی تیم ملی فوتبال پرتغال و اسپانیا

در این مطلب اینفوگرافی آمار پایان بازی تیم های پرتغال و اسپانیا را برای شما آماده کرده ایم.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

پس از پایان بازی تیم های اسپانیا و پرتغال ، اینفوگرافی آمار و ارقام پایان این بازی را برای شما آماده کرده ایم. گفتنی است پرتغال با درخشش فوق ستاره خود از شکست برابر اسپانیا گریخت تا تقابل مدعیانی قهرمانی جام جهانی با تساوی پُر گل خاتمه پیدا کند.

آمار بازی اسپانیا و پرتغال

بعد از پیروزی ارزشمند ملی پوشان فوتبال ایران برابر مراکش، نیاز بود تا جدال تیم‌های قدرتمند اسپانیا و پرتغال با تساوی به پایان برسد تا شاگردان کارلوس کی‌روش صدرنشین گروه مرگ شوند که همین اتفاق هم افتاد؛ کریستیانو رونالدو در ابتدای بازی پنالتی گرفت و آن را تبدیل به گل کرد ولی دیگو کاستا در دقیقه ۲۴ آن را پاسخ داد؛ رونالدو قبل از پایان نیمه اول با شوتی که اشتباه دخیا هم در آن دخالت داشت، دومین گل تیمش را زد ولی در دقایق ۵۵ و ۵۸ کاستا و ناچو دو گل برای اسپانیا زدند تا این تیم در آستانه پیروزی قرار بگیرد ولی باز هم کاپیتان پرتغال خوش درخشید و با شوت فنی استثنایی از روی ضربه آزاد در دقیقه ۸۷ هت‌تریک کرد تا تقابل اسپانیا و پرتغال با تساوی ۳ بر ۳ تمام شود.

گلی که رونالدو در دقایق پایانی برابر اسپانیا زد، منجر شد تا پرتغال و اسپانیا در شروع جام جهانی فقط صاحب یک امتیاز شوند و تیم ملی ایران با توجه به سه امتیازی که کسب کرده بود، در صدر جدول گروه B قرار بگیرد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors