دریافت فیلم

  • دانلود با کیفیت 360
  • دانلود با کیفیت 480
  • دانلود با کیفیت 720
  • دانلود با کیفیت 1024

کلیپی از صحبت های هری کین بهترین بازیکن دیدار تیم های تونس و انگلیس در بازی های جام جهان ۲۰۱۸ روسیه را برای شما آماده کرده ایم.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کلیپی از صحبت های هری کین کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس پس از بازی این تیم با تونس در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را برای شما آماده کرده ایم. این بازی با دبل هری کین و برتری ۲-۱ سه شیرها به پایان رسید و در انتهای بازی، کین به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

به نظر می رسد با توجه به ناکامی مدعیان بزرگ در روزهای اخیر و البته به روال بازی انگلیس برابر تونس، سه شیرها دیگر تیم مدعی ناکام در روسیه ۲۰۱۸ لقب بگیرند اما هری کین در دقایق پایانی سرنوشت را تغییر داد.

ستاره گلزن تاتنهام که در سالهای اخیر همیشه در کورس کفش طلای اروپا حضور داشته، با موقعیت شناسی و حضوری هوشمندانه در مقابل دروازه تیم ملی تونس در اواخر بازی موفق شد تک گل برتری بخش انگلیس را به ثمر برساند تا آنها بعد از ۱۲ سال در اولین دیدار جام جهانی به ۳ امتیاز دست یابند.

انگلیس در اولین دیدار خود در جام جهانی ۱۹۹۸ هم برای تونس پیروز شده بود و حالا بعد از ۲۰ سال این اتفاق با جادوی هری کین تکرار شد.

ماه تو دی شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors