جان کیستر 

سرمربی سیرالئون گفت: چند بازیکن با تجربه ما مصدوم بودند و تعدادی هم در باشگاه‌های خارجی مشغول بودند و نتوانستند تیم را در تهران همراهی کنند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

بعد از شکست ۴ بر صفر تیم ملی سیرالئون مقابل ایران در ورزشگاه آزادی، جان کیستر سرمربی این تیم گفت:

بازی دوستانه خیلی خوبی بود. تیم ملی ما دوره گذار را سپری می‌کند. دو بازیکن ۱۶ ساله مقابل تیم بزرگ ایران بازی کردند. تیم ما مدتی است تمرین می‌کند و امیدوار هستیم مانند ایران پیشرفت کنیم. اتفاقات بازی قابل پیش بینی بود. مساله مهم این است که به اهدافمان رسیدیم و مسیر پیشرفت تیم ملی سیرالئون را ادامه دادیم.

جان کیستر  در واکنش به این که یکی از بازیکنان سابق تیم ملی سیرالئون عنوان کرده تیم حاضر شده در ایران متشکل از بازیکنان محلی است، اظهار داشت:

نکته ای که گفتید کاملا صحیح است. یکی، دو بازیکن در آمریکا و ترکیه داشتیم. این بازی در فیفا دی نیست و بازیکنان خارجی ما نتواسنتند در تیم ملی حضور داشته باشند. نکته مهم این است که این بازیکنان، نسل بعدی ما هستند و ما از یکسری بازیکنان جوان استفاده کردیم. چند بازیکن با تجربه ما مصدوم بودند و تعدادی هم در باشگاه‌های خارجی مشغول بودند و نتوانستند تیم ملی را در تهران همراهی کنند.

سرمربی سیرالئون درباره مشکلاتی که قبل از بازی وجود داشت و حتی ممکن بود بازی لغو شود گفت:

ما دنبال بهانه آوردن نیستیم. برخی مسائل و چالش‌ها وجود داشت ولی به هر حال بازی برگزار شد. نکته مهم این بود دو بازیکن ۱۶ ساله در زمین حضور داشتند. در فوتبال این اتفاقات رخ می‌دهد اما دنیا به پایان نمی‌رسد و این چالش‌ها وجود دارد. بازی به خوبی برگزار شد و ما به اهدافمان رسیدیم.

جان کیستر  سرمربی سیرالئون در پاسخ به این سوال که آیا تعلیق فوتبال کشورش در روند آماده سازی بازیکنان جدید مشکل‌ساز نمی‌شود گفت:

یکسری مشکلات هست اما من به عنوان مربی باید روی مسائل فنی تمرکز کنم. می‌توانم به راحتی بعد از باخت دنبال بهانه باشم اما باخت ما به خاطر آن نیست بلکه به خاطر اختلاف سطح فنی فوتبال دو کشور است. خیلی وقت است که لیگ فوتبال کشورمان به طور مرتب برگزار نمی‌شود. از زمانی که از انگلستان برگشتم این بازیکنان را جمع کردم و به طور مداوم اردو داشتیم. این‌ها بازیکنانی هستند که در سیرالئون فوتبال بازی می‌کنند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

افتخاری ؛ج

مدیرعامل استقلال امروز جلسه ای با بازیکنان تیمش برگزار کرد. […]

منچسترسیتی

پپ گواردیولا تمام تلاش خود را خواهد کرد که هافبک […]

علی کریمی ؛

مصاحبه دوربین نود با علی کریمی سرمربی سپیدرود درباره اختلافاتش […]

دختران بسک

ترکیب نهایی تیم بسکتبال سه نفره بانوان برای اعزام به […]

احتمال باز

یک رسانه یونانی از جدایی ملی‌پوش ایرانی آاِک و بازگشتش […]

RSS not configured

Sponsors