مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی است مسعود شجاعی شب گذشته نیز همراه با کی روش در کنفرانس خبری شرکت کرد و صحبت های هوشمندانه ای در پاسخ به خبرنگاران انجام داد.

بازگشت کاپیتان مصدوم AEK به تمرینات و آمادگی بالای این بازیکن باعث شد سران باشگاه یونانی تمایلی به تمدید قرارداد مشروط مسعود شجاعی نداشته باشند و رسماً از وداع با این بازیکن سرشناس در فوتبال یونان خبر بدهند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

حضور مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران در جمع زرد و مشکی‌پوشان آتن به طلسم ۲۴ ساله طرفداران این تیم برای برپایی جشن قهرمانی پایان داد، اما بازگشت مانتولاس، کاپیتان ملی‌پوش یونان، به جمع بازیکنان AEK جا را برای شجاعی تنگ کرد تا باشگاه با انتشار پستی در صفحات مجازی از زحمات ستاره ایرانی تقدیر کند و رسماً از جدایی او در تابستان خبر بدهد.
کاپیتان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ هم شرایط خوبی را تجربه نکرد، چون تنها در بازی با مراکش برای ۶۰ دقیقه به میدان رفت و سپس نیمکت‌نشین شد تا فرصت حضور مقابل اسپانیا و پرتغال را از دست بدهد. حال با این عملکرد و همین‌طور تصمیم سران AEK برای تمدید نکردن قرارداد مشروط با مسعود این سؤال ذهن طرفداران این بازیکن را به خود مشغول کرده است که مقصد بعدی شجاعی کدام تیم خواهد بود؟ سایت گازتا یونان مدعی شد باشگاه پانیونیوس بعد از اخراج گریگوری، سرمربی سابق خود، تمایل زیادی به همکاری مجدد با ستاره ایرانی دارد تا بعد از نیم‌فصل دوباره شجاعی سر از قرمزپوشان شهر آتن در بیاورد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors