امیر حسین صادقی - امیرحسین صادقی - سعید فتاحی

امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال تهران درخصوص عملکرد ملی پوشان این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ و ملاقات با وینفرد شفر در تمرینات آبی‌ها صحبت کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال به محل تمرین این تیم رفت تا هم دیداری با آبی‌ها داشته باشد و جلسه‌ای را با شفر برگزار کند. او معتقد است اگر تیم‌ملی تدارک بیشتری را می‌دید می‌توانست از گروهش صعود کند.

روز گذشته در تمرین استقلال حضور پیدا کردی.

امیرحسین صادقی:

با یک نفر در آنجا کار داشتم. به همین دلیل به تمرین استقلال رفتم. البته خداییش راستش را هم بگویم دل هم تنگ شده بود. شفر را هم در راهروی رختکن دیدم و با هم خوش و بش کردیم.

خیلی‌ها بعد از این ملاقات گفتند صادقی می‌خواهد به استقلال بازگردد.

امیرحسین صادقی:

اگر بخواهند حاضرم به استقلال بازگردم اما جالب است خودم در فضای مجازی خواندم که نوشته‌اند صادقی به تمرین می‌رود تا به استقلال بازگردد یا دوباره در جای دیگر نوشته بودند صادقی عضو کادر فنی استقلال می‌شود. اصلا بحث این صحبت‌ها نبود. همان‌طور که گفتم کاری داشتم و به همین دلیل به تمرین استقلال رفتم.

مهدی رحمتی را هم دیدی؟

امیرحسین صادقی:

مهدی را هم دیدم. ما با هم مشکلی نداریم. من و مهدی رحمتی رفت و آمد خانوادگی داریم و به نوعی نان و نمک یکدیگر را خوردیم. بعد از جام جهانی گذشته اتفاقاتی رخ داد که نه من مقصر بودم و نه مهدی. من در یک مصاحبه هم حرف‌هایی زدم که او به خودش گرفته بود اما باید بگویم در آن مصاحبه هم چیزی نگفتم که به رحمتی بر بخورد. ما دوستان خیلی خوبی برای یکدیگر هستیم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

نتایج تیم ملی را چطور دیدی؟

امیرحسین صادقی:

نیازی به گفتن نیست. همه دیدند عملکرد تیم ملی چقدر خوب بود. ما با چهار امتیاز حذف شدیم که خیلی ناراحت‌کننده بود. قهرمان آفریقا را شکست دادیم، با قهرمان اروپا مساوی کردیم و از قهرمان جهان شکست خوردیم. این نشان می‌دهد که تیم ایران متحول شده است. درواقع ساختار فوتبال ما خوب است اما ساختار مدیریتی ایراد دارد. من فکر می‌کنم اگر چند بازی بزرگ انجام می‌دادیم عملکرد بازیکنان در تیم ملی بهتر می‌شد.

عملکرد بیرانوند را چطور دیدی؟

امیرحسین صادقی:

در کل شرایطش خوب بود اما فکر می‌کنم آن پنالتی را که از رونالدو گرفت، نام او را بیشتر بر سر زبان‌ها انداخت.

مجید حسینی چطور بود؟

امیرحسین صادقی:

او را که دیدم یاد بازی خودم در چهار سال قبل افتادم. به نظرم اگر می‌خواهد پیشرفت کند باید به فوتبال اروپا برود اما اگر می‌خواهد در آسیا بازی کند باید در بهترین تیم آن باشد؛ یعنی استقلال که دو عنوان قهرمانی دارد.

خیلی‌ها به عملکرد آزمون انتقاد کردند.

امیرحسین صادقی:

اگر به این است، به چند بازیکن دیگر انتقادات بیشتری وارد است. من فکر می‌کنم آزمون در غالب اسمش فوتبال خوبی را انجام داد.

پیش‌بینی‌ات از قهرمان جام جهانی چیست؟

قهرمان از بین سه تیم بلژیک، برزیل یا انگلیس خواهد بود.

برنامه‌ات برای فصل بعد چیست؟

امیرحسین صادقی:

از چند تیم شهرستانی پیشنهاد دارم اما به دلیل کاری که در تهران انجام می‌دهم، می‌خواهم اینجا باشم. شاید امسال بازی نکنم، شاید هم خداحافظی کنم.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors