حمید بنی تمیم گفت: فدراسیون کشتی در مورد مبارزه با اسپورتکاران رژیم اشغالگر قدس، سیاست های مورد نظر نظام را دنبال می کند.

به‌ گزارش ‌ماه تو دی، نایب رئیس فدراسیون کشتی در آستانه مسابقات جهانی کشتی نوجوانان در کرواسی و احتمال مواجهه با حریفان اشغالگر قدس گفت: در جلسه هیأت رئیسه فدراسیون کشتی، اعضا بر تبعیت از سیاست های نظام و مبارزه نکردن با حریفان رژیم اشغالگر قدس تأکید کردند. ما بر همین اساس در رقابت های جهانی پیش رو از جمله نوجوانان جهان در کرواسی در برابر رقبای رژیم اشغالگر قدس به این شکل عمل خواهیم کرد.

بنی‌تمیم خاطرنشان کرد: البته با توجه به حساسیت های بالای اتحادیه جهانی کشتی و به دنبال پیگیری این قضیه از سوی کمیته بین المللی المپیک، دیگر روش های گذشته مانند از پیش باختن، گواهی پزشکی و یا سر وزن نرسیدن اثرات منفی مضاعف خواهد داشت و محرومیت کشتی گیر و فدراسیون را دوچندان می کند و این امکان برای ما فراهم نیست.

وی در پایان گفت: در هر حال تعلیق کشتی ایران با توجه به جایگاه پرافتخارترین اسپورت ما، احتمالا با توجه به ورود ویژه‌ کمیته بین‌المللی المپیک موجب محرومیت کل اسپورت ما از المپیک نیز می شود و این موضوع بسیار مهمی است  که باید مدنظر مسئولان امر باشد. این همان فریادی  است که هیچ کس در این چند ماه نشنید.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors