رونالدو

قرارداد کریستیانو رونالدو با رئال مادرید به پایان رسیده و به نظر می رسد آینده او در لیگ سری آ خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

آینده کریستیانو رونالدو یکی از موضوعات داغ نقل و انتقالات تابستانی است. آخرین اخبار حکایت از جدایی قطعی رونالدو از رئال مادرید و حضور در تورین دارد؛ شهری که با آغوش باز فوق ستاره پرتغالی را می پذیرد.

حال در صورتی که این انتقال بزرگ انجام شود، ترکیب یوونتوس دست خوش چه تغییراتی خواهد شد؟ یوونتوسی ها در فصل گذشته ترکیب های متفاوتی را امتحان کردند. ۴۳۳ با حضور داگلاس کاستا، مانژوکیچ و دیبالا. ۴۴۲ با حضور مانژوکیچ و هیگواین در خط حمله. ۴۲۳۱ با قرارگیری هیگواین در نوک حمله و دیبالا، برناردسکی و کاستا در پست عقب تر و ترکیب های دیگر که در نهایت منجر به قهرمانی بانوی پیر در سری آ شد.

شکی نیست که رونالدو اگر به جمع یوونتوسی ها ملحق شود، در ترکیب اصلی این تیم حضور خواهد داشت و بعید است آلگری بتواند گونزالو هیگواین و پائولو دیبالا را نیمکت نشین کند. همچنین در یکی دو فصل اخیر رونالدو به عنوان مهاجم نوک بازی کرده و باتوجه به سن و سال بالایش، احتمالا در یوونتوس هم مهاجم نوک خواهد بود.

حضور همزمان رونالدو و هیگواین در خط حمله (سمت چپ و راست) و پائولو دیبالا در پست هافبک هجومی و نزدیک به خط هجوم، می تواند چینش ایده آلی برای سفیدومشکی های ایتالیا باشد.

آن ها همچنین امره جان را به صورت رایگان از لیورپول خریدند تا همراه با پیانیچ و خدیرا، اصلی ترین گزینه های خط هافبک باشند. البته پیانیچ پیشنهادی جدی از تیم بارسلونا دارد و باید دید در ادامه فصل نقل و انتقالات چه اتفاقی درباره او روی می دهد.

در دفاع الکس ساندرو، کیلینی و بن عطیه همچون فصول قبلی حضور دارند و پس از جدایی استفان لیخشتاینر، ژوآ کانسلو دفاع راست پرتغالی را از والنسیا با ۴۰٫۴ میلیون یورو خریداری کرده اند و مشکلی از این بابت ندارند. کانسلو فصل گذشته به صورت قرضی در اینترمیلان حضور داشت و نمایش های خوبی را از خود ارائه کرد.

موضوع مهم دیگر برای یوونتوس، خداحافظی جیان لوئیجی بوفون است. فصل گذشته ژسنی گلر لهستانی جانشین بوفون بود اما تورینی ها یک ماه قبل ماتیا پرین گلر جوان ایتالیایی را نیز به خدمت گرفتند تا فصل را با آرامش بیشتری آغاز کنند.

کریستیانو رونالدو

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors