مدیر تیم ملی امید ایران گفت: برنامه ریزی های مربوط به تیم ملی امید ایران با قدرت و جدیت پیش می رود.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی درباره دیدار زلاتکو کرانچار با رییس فدراسیون و حضور وی در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: نشست بسیار خوبی را با ریاست محترم فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رییسه داشتیم و در این جلسه مدیران فدراسیون، حمایت کامل و قاطع خود را از برنامه ریزی های تیم ملی امید ایران اعلام کردند. شخص آقای تاج هم در این نشست، بر همراهی باشگاه‌ها با همه تیم های ملی تاکید کرد که این موضوع و حمایت رییس و هیات رییسه فدراسیون باعث دلگرمی ماست. من هم سعی کردم در جلسه با هیات رییسه،گزارش های مربوط به وضعیت تیم ملی امید در مقطع کنونی را ارائه دهم.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی های مربوط به تیم ملی امید ایران با قدرت و جدیت پیش می رود. این تیم هم اکنون در اردو قرار دارد و کادر فنی تیم ملی امید ایران پس از برگزاری اردوهای انتخابی، کار جدی را برای آماده سازی تیم آغاز کرده است در ادامه اردوهایی برای آماده سازی هر چه بیشتر تیم ملی امید ایران تشکیل می‌شود و با بهترین ها راهی جاکارتا می شویم.

استیلی درباره گروه ایران در رقابت های آسیایی جاکارتا بیان داشت: به هر حال رقبای ما در این گروه، حریفان سختی محسوب می شوند. به همین دلیل، ما باید خودمان را آماده رویارویی با هر حریفی کنیم. از روز گذشته، تلاش گروه آنالیزور تیم ملی امید برای کسب اطلاعات لازم از حریفان آغاز شده و به طور حتم، کادر فنی با اطلاع کامل از شرایط حریفان تیم را به میدان می فرستد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors