در این مطلب کلیپی از صحبت های بازیکنان تیم ملی فوتبال انگلیس پس از برتری مقابل سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ را برای شما آماده کرده ایم.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کلیپی از صحبت های هری کین پس از پایان بازی تیم های انگلیس و سوئد در بازی های یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۱۶ تیر ۹۷ که این بازی با برتری ۲-۰ انگلیس به پایان رسید.

تیم ملی انگلیس موفق شد با برتری ۰-۲ برابر سوئد بعد از ۲۸ سال راهی مرحله نیمه نهایی جام جهانی شوند و حالا آنها که به نوعی مبدع فوتبال بودند معتقدند این ورزش در حال بازگشت به خانه خود است.

هری کین گفت:

“انتظار داشتیم به نیمه نهایی جام جهانی برسیم زیرا خیلی برای دیدار مقابل سوئد آمادگی داشتیم و از نظر من امروز نمایش بسیار خوبی ارائه دادیم.
باید اعتراف کنم بازی کردن با سوئد دشوار بود و آنها شرایط را برای ما سخت کردند زیرا نسبت به بازی های قبل مقابل تیمی به میدان رفتیم که سبک بازی متفاوتی داشت زیرا آنها مبتنی بر توپ های بلند و ضربات ایستگاهی کار می کردند.
حالا ما به نیمه نهایی جام جهانی رسیدیم و امروز نیز روز فوق العاده ای را سپری کردیم. در جریان دیدار برابر سوئد موفق به کنترل بازی شدیم تا سوئد را شکست دهیم و حالا هم خودمان و هم طرفداران تیم ملی انگلیس از حضور در اینجا لذت می بریم.
مردم انگلیس در خانه نیز در خانه لذت می برند اما ما باید به این روند ادامه داده و انگلیس را سربلند کنیم. امیدوارم فوتبال به خانه بازگردد.”

ماه تو دی شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


این ویدئو به طور مشترک از سوی خبرگزاری ماه تو دی و اپلیکیشن فوتبالیش برای شما ارائه شده است؛ برای عضویت در این اپلیکیشن و استفاده از امکانات مختلف آن به لینک زیر مراجعه کنید.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors