کمک‌داور بین‌المللی ایران که به عنوان یکی از داوران حاضر در جام جهانی انتخاب شد می‌گوید مسئولان فدراسیون قول داده‌اند پاداش جام‌جهانی به داوران انتخاب شده نیز پرداخت شود.

رضا سخندان، کمک داور بین‌المللی ایران که به تازگی و با اعلام فیفا به عنوان یکی از کمک داوران حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امتخاب شد، در گفت‌وگو با ماه تو دی درباره این انتخاب گفت: خوشحالم که این اتفاق رخ داد و فرصت قضاوت در جام جهانی را پیدا کردم. این انتخاب کار ما را سخت می‌کند و فشار را افزایش می‌دهد.

او ادامه داد: این انتخاب خوشحال کننده است اما مساله مهم‌تر قضاوت خوب در جام جهانی و درخشیدن نام ایران است‌. امیدوارم بتوانیم با قضاوت‌های خوب در روسیه، باعث شویم نام داوری ایران بار دیگر در سطح بین‌المللی پررنگ‌ شود.

او درباره شانس حضور به عنوان تیم اصلی در جام جهانی گفت: شش تیم از آسیا انتخاب شده‌اند که چهار تیم به عنوان داوران اصلی سوت می‌زنند و دو تیم نیز ذخیره هستند. من فکر می‌کنم تیم ایران که از آقای فغانی، منصوری و من تشکیل شده، یکی از چهار تیم اصلی باشیم. البته این هنوز به ما اعلام نشده و باید نامه‌نگاری‌های آن انجام شود تا مشخص شود که ما می‌توانیم یکی از آن چهار تیم باشیم یا خیر.

سخندان درباره امکانات و برنامه‌هایی که برای این دو سه ماه تا جام جهانی از سوی فدراسیون و کمیته داوران در نظر گرفته شده گفت: درباره آن صحبت نکنم بهتر است. فقط بگویم که آقایان فغانی و منصوری در تهران و من در مشهد با توجه به آشناهایی که داشتیم توانستیم امکاناتی را مهیا کنیم تا آمادگی خود را تا جام جهانی حفظ کنیم. من زمین چمنی را از آموزش و پروش مشهد گرفته‌ام تا تمرین‌های خود را در آن انجام دهم. چنین اقداماتی نیز توسط فغانی و منصوری در تهران انجام شده است. البته آقای ساکت هم به ما گفت که در سفرهای تیم ملی با آن‌ها همراه شویم تا از امکانات سایر کشورها استفاده کنیم اما با توجه به برنامه کلاس‌هایمان و همچنین بازی‌های مختلف، این کار صورت نگرفت. همچنین قول داده شده که پاداش جام جهانی برای ما هم در نظر گرفته شود.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

خامس می خوا

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که در […]

ده‌روسی: ب

کاپیتان رم بعد از شکست سنگین برابر لیورپول به ستایش […]

علیپور مها

علیپور در فاصله سه روز مانده به بازی با سپیدرود […]

اسپورت است

مطالعات اخیر نشان داده است که اسپورت استقامتی باعث کاهش […]

شجاع خلیل ز

بند خاصی در قرار داد شجاع خلیل زاده وجود دارد […]

RSS not configured

Sponsors