اگر شما در کرج ( البرز ) سکونت دارید و میخواهید طلاق بگیرید و دوست دارید و کار شما مربوط به طلاق توافقی در کرج می باشد و میخواهید با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان کارتان انجام شود بهتر است طلاق توافقی خود را به ما بسپارید.

با توجه به اینکه دفتر ما در صادقیه می باشد و نسبتا به کرج نزدیک می باشد، و شما فقط یک بار و اون هم برای وکالت دادن به وکلای ما تشریف میارید، طلاق توافقی را به ما بسپارید.

زیرا طلاق توافقی در کرج زمان زیادی می برد و دادگاه ها مدت زیادی را برای این کار در نظر میگیرند اما وکلای ما در تهران کار شما را دو روزه بدون حضور زوجین و با هزینه کم برای شما انجام خواهند داد.

بعضی دوستان در کرج تماس می گیرند که میخواهند وکیلشان در کرج کار طلاق توافقی آنها را در کرج انجام دهد، اما باید این نکته توجه کنید که طلاق توافقی در کرج ممکن است چند ماه طول بکشد در حالی که در تهران وکلای ما قادر هستند که در ۳ روز کاری، کار طلاق شما را انجام دهند.
هزینه طلاق توافقی در کرج :

برای محاسبه هزینه وکیل طلاق توافقی در کرج ابتدا باید شرایط موکل سنجیده شود. شرایط موکل برای طلاق توافقی متفاوت می باشد. بطور مثال آیا شما و طرف مقابل (زن یا مرد) هر دو وکالت بدهند هزینه ها متفاوت است. بهتر است برای گرفتن هزینه با ما تماس بگیرید و با وکلای ما صحبت کنید.

همچنین وکلای ما در کرج برای طلاق توافقی کرج و دیگر امور مانند مهریه نفقه و اجرت المثل نیز دارای شعبه می باشد. اما نظر ما این است که به شعبه تهران ما بیایید تا کارتان سریع تر انجام شود.

در صورت داشتن سوال در زمینه طلاق توافقی تلفن را برداشته و از مشاوره حقوقی طلاق توافقی رایگان ما استفاده کنید و به سوالات خود پاسخ دهید.

Categories: وکیل

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors