مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه عنوان کرد آنها فرصت قهرمانی در فینال جام جهانی را به راحتی از دست نخواهند داد.

به‌ گزارش ‌ماه تو دی ‌و ‌به نقل از اکیپ، پس فردا (یکشنبه) بزرگترین دیدار فوتبال در چهار سال اخیر برگزار خواهد شد و تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه و کرواسی برای دستیابی به عنوان قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف هم خواهند رفت، آن هم در شرایطی که فرانسوی‌ها دو سال پیش قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ را از  دست  دادند.

اولیویر ژیرو ۳۱ ساله پیش از این مسابقه، گفت‌: دیدار فینال با همه بازی‌ها متفاوت است. ما دو سال پیش بعد از این که آلمان را در نیمه نهایی بردیم، خیلی خوشحالی کردیم و فکر می‌کردیم  که همه چیز به اتمام رسیده است، ولی برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال بلژیک این کار را انجام ندادیم. ما این را می دانیم که یک بازی دیگر باقی‌ مانده است و جشن گرفتن در حال‌ حاضر معنایی ندارد. فقط باید تمرکزمان را روی بازی با تیم‌ ‌ملی فوتبال کرواسی قرار دهیم و نمی‌خواهیم به راحتی این فرصت را از دست بدهیم.

مهاجم خروس‌ها در ادامه‌ ‌اضافه کرد: جام جهانی را فقط با استعداد خالی نمی‌توان فتح کرد. باید فاکتورهای زیادی شما در اختیار داشته باشید تا قهرمان شوید. یکی از این عوامل قدرت ذهنی است. من برای تیم همه کار می‌کنم. اگر بتوانیم در فینال از کمترین موقعیت‌ها بیشترین بهره را ببریم به قهرمانی خواهیم رسید.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors