سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس مدعی شد هیچ تیمی نمی تواند در تهران حریف پرسپولیس شود که این واقعیت را الجزیره به خوبی لمس کرد.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس فصل را با انگیزه رکوردی تازه استارت خواهد زد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

حتی اتفاقات عجیب در خصوص عدم حضور نام کاپیتان شایسته پرسپولیس در لیست تیم ملی نیز باعث نشده تا در انگیزه‌اش برای ادامه فوتبال خللی وارد شود. به گواه حاضران در تمرینات فصل جدید پرسپولیس سیدجلال حسینی باانگیزه‌تر از گذشته و بدون توجه به حواشی به دنبال فصلی جدید در تاریخ فوتبالی خود است تا فاصله‌اش در دستیابی به موفقیت نسبت به دیگران افزایش یابد.

سیدجلال حسینی که طی دو فصل اخیر دو عنوان قهرمانی به کلکسیون خود اضافه کرده است، از این حیث با دستیابی به ۵ عنوان قهرمانی سرآمد تمام بازیکنان فوتبال ایران محسوب می‌شود.

او که پیش از شروع فصل نسبت به شرایط این تیم با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی هشدار داده بود، در تمرینات اما با انگیزه بالا به دنبال فصلی موفقیت آمیز دیگر است. فصلی که شاید با حضور او بار دیگر سرخپوشان موفق شوند از حیث دفاعی غیرقابل عبور و در مسیر پیشرفت قرار گیرند و در پایان هت تریک قهرمانی با بالا بردن جام توسط شماره ۴ پرسپولیس رقم بخورد.

سیدجلال حسینی طی دو فصل اخیر دو عنوان قهرمانی به کلکسیون خود اضافه کرده است سیدجلال حسینی فصل را با انگیزه رکوردی تازه استارت خواهد زد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

توقعات از ت

صادق محرمی بر این باور است که توقعات از تیم […]

بابک حاتمی

بازیکن سابق تیم‌های پرسپولیس و سایپا با عقد قرارداد رسمی […]

اخبار ورزش

محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران […]

اخبار ورزش

محمد خرمگاه، مربی و بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال تهران […]

تاج: نباید

رییس فدراسیون فوتبال با انتقاد از صحبت‌هایی که در روزهای […]

RSS not configured

Sponsors