هازارد ؛ رئال مادرید با 260 میلیون یورو به دنبال جذب هازارد و کورتوا می باشد

نشریه مارکا مدعی شد که تیبو کورتوا، تنها خرید بزرگ این فصل رئال مادرید خواهد بود.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کورتوا در آستانه پیوستن به جمع سپیدپوشان است با وجود جدایی رونالدو از جمع سپیدپوشان، به نظر می‌رسد که مدیران باشگاه تمایلی به جذب یک ستاره بزرگ به جای رونالدو نخواهند داشت. فوق ستاره پرتغالی پس از ۹ سال درخشش در رئال مادرید، از جمع بازیکنان این تیم جدا شد و به یوونتوس پیوست و پس از جدایی او، شایعات بسیاری در مورد پیوستن بازیکنانی مثل هازارد، نیمار و امباپه شنیده می‌شد.

با این وجود، مدیران رئال بر این باور هستند که نیازی به پرداخت هزینه نجومی برای جذب ستاره به جای رونالدو وجود ندارد. خرید نیمار بیش از ۳۰۰ میلیون یورو برای رئال هزینه خواهد داشت ، امباپه نیز رقمی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون قیمت خواهد داشت و برای هازارد نیز باشگاه مادریدی باید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون یورو هزینه کند.

مدیران رئال بر این باور هستند که آنها در پست بال چپ و به جای رونالدو، گزینه های خوبی در اختیار دارند. آسنسیو و وینیسیوس، جدی ترین گزینه های رئال هستند که به نظر باشگاه روی آنها حساب ویژه ای باز کرده است. از همین رو، آنها لزومی در پرداخت هزینه نجومی برای جذب جانشین برای رونالدو نمی‌بینند و معتقدند که سال آینده با رقمی بسیار پایین تر می‌توانند نیمار را جذب کنند.

بدین ترتیب، کورتوا که در آستانه پیوستن به جمع سپیدپوشان است، تنها خرید بزرگ باشگاه در تابستان خواهد بود و بعید است که نقل و انتقال بزرگ دیگری برای رئال اتفاق بیفتد.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors