بارسلونا موفق شد در دقایق پایانی شکست ۰-۲ را به تساوی ۲-۲ تبدیل کند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کلیپی از خلاصه بازی تیم های سویا و بارسلونا در بازی های لالیگای اسپانیا ۱۱ فروردین ۹۷ که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. در شبی که لیونل مسی تنها ۳۰ دقیقه بازی کرد، سویا با ۲ گل از بارسا پیش بود اما طوفان بلوگرانا طی ۲ دقیقه بازی را به تساوی کشاند.

اولین فرصت برای بارسا ایجاد شد اما پای چپ سوارز راهی به دروازه نیافت. در دقیقه ۱۶ سویا بهترین بخت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه سر موریل از دهانه دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۰ اومتیتی روی ارسال یک ضربه کرنر می توانست گلزنی کند اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در ادامه حملات سویا شدت یافت و این تیم بالاخره در دقیقه ۳۶ موفق شد با ارسال زمینی کوره ا و ضربه واسکز، در میان غفلت مدافعان بارسا به گل برسد.

در دقایق پایانی نیمه اول پیکه در دهانه دروازه سویا صاحب فرصت خوبی شد اما ضربه او در عین ناباوری به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری ۰-۱ سویا به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم سویا به گل دوم هم دست یافت. واسکز در محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه او توسط تراشتگن مهار شد و در ریباند، موریل زننده گل دوم لقب گرفت.

بعد ار دریافت ۲ گل و با ورود مسی، بارسا به شدت هجومی شد و در دقیقه ۶۰ می توانست اختلاف را کم کند اما ضربه سوارز به دیرک دروازه سویا برخورد کرد. در دقیقه ۷۲ لاین در گوشه محوطه بارسلونا صاحب فرصت شد اما ضربه او از کنار دروازه تراشتگن خارج شد.

در دقیقه ۸۴ لیونل مسی با حرکتی انفرادی می توانست یکی از گلها را جبران کند اما ضربه او راهی کرنر شد.

یک دقیقه بعد ضربه سر راکیتیچ به دیرک دروازه سویا برخورد کرد و در نهایت حملات بارسا در دقیقه ۸۷ نتیجه داد و سوارز با ضربه ای زیبا از دهانه دروازه موفق شد اختلاف را به حداقل برساند.

یک دقیقه بعد، لیونل مسی موفق شد با نواختن یک ضربه فوق العاده از پشت محوطه گل تساوی را به ثمر برساند تا بازی با تساوی ۲-۲ به اتمام برسد.

ماه تو دی شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


خبر خوش برای کاربران ماه تو دی: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران ماه تو دی نیم بها خواهد بود.

در اینجا در این باره بیشتر بخوانید

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

RSS not configured

Sponsors