مالک باشگاه خونه به خونه مازندران گفت: از هواداران فوتبال دوست بابل می‌خواهم مقابل فرمانداری و سایر ادارات تجمع نکنند و اگر خدای ناکرده اتفاقی رخ دهد، بنده هیچ گونه مسئولیتی را در این خصوص به گردن نخواهم گرفت.

به گزارش ماه تو دی،‌ پس از اعلامیه باشگاه خونه به خونه بابل مبنی بر کناره گیری از لیگ دسته اول فوتبال در فصل آینده، قاسم حسن زاده مالک این باشگاه اظهار کرد: هواداران خونه به خونه در طول فصل اخلاق و شعور هواداری خود را به فوتبال ایران ثابت کردند و انتظار داریم در این برهه نیز صبر و سعه صدر خود را نشان دهند. ظهر امروز (دوشنبه) جلسه مهمی با فرماندار بابل داشتم و قرار شد آقای فرماندار نسبت به یافتن اسپانسر جدید و خرید امتیاز خونه به خونه اقدام نماید.

وی تصریح کرد: از شکایت خود به هیچ عنوان نمی‌گذریم چرا که معتقدیم حق گرفتنی است و چون حق این تیم صعود به لیگ برتر است، اگر قرار باشد تیم‌داری کنیم فقط در لیگ برتر این کار را خواهیم کرد.

باشگاه خونه به خونه به دلیل آن چه “تبانی در هفته پایانی لیگ یک بین دو تیم نساجی و راه آهن و استفاده نساجی از بازیکن صغر سن،” عنوان کرد، شکایت خود را پس از اتمام لیگ به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارائه داد ولی مالک باشگاه خونه به خونه به بهانه “وقت کشی فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج،” اعلام کرد که دیگر تمایلی به تیم‌داری در لیگ یک ندارد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors