سرمربی رئال مادرید تضمین نکرد ستاره ولزی تیمش در بازی برابر یوونتوس از ابتدا به میدان برود.

به گزارش ماه تو دی، رئال مادرید شنبه شب در هفته سی‌ام لالیگا برابر لاس پالماس قرار گرفت و بدون ستارگانش توانست با سه گل پیروز شود. کریستیانو رونالدو غایب بزرگ این دیدار بود. این بازیکن با نظر زیدان بازی نکرد تا برای بازی با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا در شرایط خوبی قرار داشته باشد.

در این دیدار گرت بیل درخشید و توانست ۲ گل برای تیمش به ثمر برساند. با این حال زین الدین زیدان تضمین نکرد که این بازیکن در بازی برابر یوونتوس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ابتدا به میدان برود. 

زین الدین زیدان بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: من از عملکردی که گرت بیل در این دیدار داشت خیلی راضی هستم ولی باید منتظر بمانیم و ببینیم او. در بازی سه شنبه شب از ابتدا بازی خواهد کرد یا خیر. من نمی توانم حضور او را در آن دیدار از ابتدا تضمین کنم. بازی در این دیدار دشواری های زیادی داشت. لاس پالماس به دنبال کسب امتیاز بود و خیلی تلاش کرد تا برای ما مزاحمت ایجاد کند ولی با تلاش زیادی که به خرج دادیم موفق شدیم برنده این دیدار شویم. در واقع بازی برای ما بعد از زدن گل نخست خیلی آسان تر شد.

او در ادامه صحبت های خود گفت: در نیمه دوم بازی دیگری را شاهد بودیم. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم. با این حال بازی خوبی داشتیم. توانستیم ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم و علاوه بر آن بازیکنانی که زیادی برای ما به میدان نرفتند فرصت بازی پیدا کردند و بازی خوبی نیز به نمایش گذاشتند. باید از این دیدار راضی بود چون بعد از تعطیلی رقابت های باشگاهی به دلیل برگزاری بازیهای ملی، ما فقط ۲ روز برای این دیدار وقت داشتیم تا آماده شویم. خیلی از بازیکنان ما در تیم های ملی شان بودند و به همین خاطر سختی های زیادی برای این دیدار تجربه کردیم. 

در این دیدار ناچو مدافع رئال مادرید مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت. هنوز میزان دوری این بازیکن از ترکیب رئال مادرید مشخص نشده است و باید منتظر باشیم و ببینیم این بازیکن چند هفته از ترکیب تیمش دور خواهد بود.

رئال مادرید باید سه شنبه شب در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در دیدار رفت برابر یوونتوس صدرنشین لیگ ایتالیا قرار گیرد که این هفته توانست میلان را شکست دهد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

ناصر حجازی

ویژه برنامه مرحوم ناصر حجازی در آستانه هفتمین سالگرد فوت […]

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

RSS not configured

Sponsors