درگیری در بازی ناتمام سوپرلیگ واترپلو

کاپیتان تیم ملی واترپلو ایران گفت: حضور مسئولان کشوری و سیدحسن خمینی در مراسم بدرقه کاروان اسپورتی اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، باعث افزایش روحیه اسپورتکاران می‌شود.

علی پیروزخواه، کاپیتان تیم ملی واترپلوی ایران در گفت‌وگو با ماه تو دی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اسپورتی اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا درباره برگزاری این‌چنین مراسمی گفت: این مراسم با حضور مسئولان کشور و سیدحسن خمینی برگزار شد که حضور چنین افرادی باعث ایجاد روحیه مضاعف اسپورتکاران می‌شود. امیدوارم با کمک دولت و مسئولین و حمایت‌هایی که انجام می‌دهند، اسپورت ایران خوش بدرخشد. در تمام رشته‌ها نیز ملی‌پوشان تلاش‌شان را می‌کنند تا مدال کسب کنند.

کاپیتان تیم ملی واترپلو در پاسخ به این سئوال که با توجه به عدم حضور این رشته در دو دوره گذشته بازی‌های آسیایی، در حال حاضر انتظارات از واترپلو بالا رفته است و آیا می‌توانند مدال کسب کنند؟، اظهار کرد: وقتی مردم چنین انتظاری از واترپلو دارند قطعا این دیدگاه از تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی برمی‌خیزد. نمی‌توانم قول صد درصد بدهم چون واترپلو رشته رکوردی نیست اما قطعا جایگاه قابل‌قبولی را کسب خواهیم کرد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors