سرپرست باشگاه استقلال از هواداران این تیم خواست تا در مصاف آبی‌ها برابر تراکتورسازی فضایی آرام را در اسپورتگاه آزادی حاکم کنند.

به گزارش ماه تو دی به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی درباره عملکرد آبی‌های پایتخت در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر گفت: مقایسه عملکرد تیم در دو هفته گذشته به گواه همه کارشناسان و هواداران نشان می‌دهد که استقلال در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد و بازی به بازی بهتر شده است. همین روند رو به رشد در کنار اضافه شدن بازیکنان جدید، باعث شده تا تیم شرایط خوبی پیدا کرده و همه آماده‌ایم تا در کنار یکدیگر روز جمعه در اسپورتگاه از یک فوتبال زیبا و جوانمردانه لذت ببریم.

وی ادامه داد: بازیکنان و کادرفنی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا استقلال به بهترین شرایط مورد نظر برسد. یقین دارم با ادامه این روند می‌توانیم در هفته سوم به اولین برد خود در لیگ هجدهم دست پیدا کنیم اما برای رسیدن به این هدف حضور یار دوازدهم استقلال بسیار مهم و ضروری است زیرا با حضور و حمایت هواداران است که بازیکنان می‌توانند دارای قدرت و انگیزه ای مضاعف شوند.

سرپرست باشگاه استقلال ادامه داد: هواداران عزیز استقلال کلید اصلی یک نمایش زیبا در روز جمعه هستند. آنها می‌توانند با پر کردن اسپورتگاه به تیم محبوب خود کمک کنند تا سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند. استقلال برای موفق شدن در دیدار روز جمعه به انرژی مثبت هواداران خود نیاز دارد و این انرژی مثبت باید از داخل و خارج اسپورتگاه از همین حالا تا سوت پایان مسابقه به بازیکنان تزریق شود.

فتحی در ادامه صحبت های خود بیان کرد: درخواست من از هواداران محترم استقلال این است که فقط به حمایت و تشویق تیم محبوب خود بپردازند و یک بار دیگر فرهنگ غنی و پربار ایرانی و استقلالی را نشان دهند. استقلال و تراکتورسازی از تیم های خوب و پر هوادار فوتبال ایران هستند و می‌توانند روز جمعه پدید آورنده یک بازی جذاب و تماشایی باشند. صاحبان اصلی استقلال هواداران هستند و نقش آنها در ایجاد آرامش در اسپورتگاه و افزایش انگیزه و انرژی برای تیم بر هیچکس پوشیده نیست.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors