سرپرست اسپورتگاه آزادی گفت که به دلیل بالا بودن خسارات وارد شده به اسپورتگاه آزادی در جریان دو دیدار بازی استقلال و تراکتورسازی احتمال دارد هفته‌ آینده اسپورتگاه آزادی میزبان برگزاری لیگ برتر نباشد.

فرهاد نیکو خصال، سرپرست اسپورتگاه آزادی، در گفت‌وگو با ماه تو دی، درباره خسارات وارد شده به اسپورتگاه آزادی در جریان دیدار استقلال تهران و تراکتورسازی، اظهار کرد: طی ارزیابی‌هایی که از خسارات وارد شده به بخش صندلی‌ها، سرویس بهداشتی، بتن‌ها و … در جریان این دو بازی صورت گرفته است، گزارش نهایی درباره میزان خسارات وارد شده به مجموعه اسپورتی آزادی فردا (یک‌شنبه) پس از ارزیابی نهایی اعلام خواهد شد.

وی گفت‌: ما به سازمان لیگ که مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر است، اعلام کرده‌ایم که پس از مشخص شدن میزان خسارات وارد شده به مجموعه اسپورتی آزادی هزینه‌ها باید به طور کامل از سوی سازمان لیگ یا تیم خاطی پرداخت شود. در ارزیابی‌های صورت گرفته از وضعیت اسپورتگاه آزادی پس از انجام این دو دیدار بسیاری از بتن‌ها، سرویس‌های بهداشتی و صندلی‌ها مورد تخریب قرار گرفتند و حتی شیرآلات شکسته شدند. در حقیقت می‌توانم بگویم خسارات زیادی به اسپورتگاه آزادی وارد شده است.

سرپرست اسپورتگاه آزادی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد به دلیل تخریب زیاد اسپورتگاه آزادی هفته‌ آینده رقابت‌های لیگ برتر به تعویق بیفتد، تصریح کرد: تمام تلاشمان بر این است که هر چه‌ سریع‌تر خسارات وارده را رفع کنیم و آزادی را برای برگزاری هفته‌ آینده لیگ برتر که بین پرسپولیس تهران و نفت مسجد سلیمان برگزار خواهد شد ، آماده کنیم. البته بعد از بررسی آسیب‌های وارد شده بهتر می‌توانیم این مساله را مطرح کنیم. در آسیب وارد شده بسیاری از لوله‌کشی سرویس‌های بهداشتی از بین رفته است و حتی صندلی‌های زیادی نیز آتش گرفته‌اند.

نیکو خصال همچنین در پاسخ به این پرسش که مسئولیت اصلی این خسارات وارد شده به اسپورتگاه آزادی متوجه کدام تیم است؟ گفت‌: بیشترین تخریب از سوی طرفداران تیم تراکتورسازی صورت گرفته است. ما طی ارزیابی که در این زمینه انجام داده‌ایم بیشترین خسارات متوجه قسمت‌هایی بوده که حدود ۲۰ هزار نفر از طرفداران تراکتورسازی در آن ناحیه حضور داشتند و تخریب زیادی را به صندلی‌ها، فنس، بتن‌ها، سرویس بهداشتی و محوطه اطراف اسپورتگاه آزادی وارد کرده‌اند. طرفداران استقلال خسارتی وارد نکرده‌اند. ما گزارش نهایی خود را فردا (یک‌شنبه) در رابطه با میزان خسارات وارد شده به سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد تا تصمیم نهایی از سوی آنها اتخاذ شود.

وی در پایان گفت‌: در جایی که از اسپورت به عنوان نماد قهرمانی، پهلوانی، گذشت و ایثار یاد می‌شود، جای تاسف است که شاهد بروز چنین اتفاقاتی در مجموعه‌ای بزرگ همچون آزادی باشیم. ما باید یاد بگیریم که چه در هنگام برد و چه در هنگام شکست به تیم مقابل احترام بگذاریم و فضایی را که باید خود از آن استفاده کنیم به هیچ دلیلی مورد تخریب قرار ندهیم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

آلگری سرمر

ماکسیمیلیانو آلگری سرمربی جوان تیم فوتبال یوونتوس به شایعه بازگشت […]

حسن یزدانی

نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای […]

عکس؛ چهار س

مارک آندره تراشتگن در غیاب لیونل مسی نقش به سزایی […]

فینالیست‌

با برگزاری دیدارهای نیمه نهایی ۴ وزن دوم کشتی آزاد […]

پرسپولیس ؛

دو تیم پرسپولیس و السد در دور برگشت لیگ قهرمانان […]

RSS not configured

Sponsors