سرمربی آلمانی پاری ‌سن‌ ژرمن با وجود پیروزی قاطع در هفته نخست لیگ فرانسه از عملکرد شاگردانش راضی نیست.

به گزارش ماه تو دی و به نقل از  اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن شروعی مقتدرانه در فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه داشت و توانست در دیدار نخست با سه گل، کن را از  پیش رو بر دارد.

توماس توخل، با وجود پیروزی قاطع تیمش از  عملکرد شاگردانش راضی نیست. سرمربی آلمانی پاری ‌سن‌ ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت‌: از پیروزی که به دست آوردیم راضی هستم اما از  عملکرد تیم نه. پیروزی با سه گل نتیجه بسیار خوبی است اما بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و می‌توانستیم  بهتر از این ظاهر شویم. من انسان بسیار صبوری هستم و باید به تیمم فرصت بیشتری داد.

او در ادامه‌ صحبت‌های خود درباره رابطه‌اش با بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن اظهار کرد: من زیاد از بازیکنان سوال می‌پرسم و دوست دارم از همه چیز سر در بیاورم و چیزی را از  دست ندهم. یک مربی می‌تواند به شاگردانش بسیار نزدیک باشد و همه چیز را از  آنها بپرسد و این از نظر من مشکلی ندارد.

توخل درباره آدریان رابیو که گل دوم پاری ‌سن‌ ژرمن را به ثمر رساند ‌اضافه کرد: نمی‌دانم آیا رابیو در تیم می‌ماند یا جدا می‌شود. همه چیز به تصمیم خود این بازیکن بستگی دارد. من به رابیو گفتم که از مهارت‌های بالایی برخوردار است و من نیز دوست دارم با او کار کنم. رابیو برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ هنوز وقت زیادی دارد و باید به تلاشش ادامه دهد. او باید حرف نهایی را بزند.

به‌ گزارش ‌ماه تو دی، خبرهای زیادی درباره پیوستن رابیو به بارسلونا وجود دارد و به نظر می‌رسد این بازیکن دوست دارد راهی آبی‌ اناری‌ها شود.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

بارسلونا م

یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت […]

ماجرای است

حواشی تیم امید گویی تمام شدنی نیست و هر روز […]

منشا ؛ گادو

سرمربی تیم ملی که به نظر می رسید شب آرامی […]

کفاشیان: بر

سرپرست کمیته فوتسال می‌گوید هزینه سفر به برزیل حدود ۷۰۰ […]

اخبار ویژه

عناوین روزنامه ابرار ورزشی پنجشنبه ۲۶ مهر به شرح زیر […]

RSS not configured

Sponsors