رییس کمیته مسابقه‌های سازمان لیگ می‌گوید باشگاه‌ها باید زودتر اقدام به ایجاد جایگاه ویژه برای حضور خانواده‌ها می‌کردند.

سعید فتاحی در گفت‌وگو با ماه تو دی درباره ایجاد جایگاه‌های ویژه‌ در اسپورتگاه آزادی برای حضور خانواده‌ها توضیح داد: این یک اتفاق خوب است و در تمام دنیا مرسوم است و برای مثال جایگاهی برای حضور افراد زیر ۱۵ سال یا اقشار دیگر در نظر گرفته می‌شود. البته با توجه به این که امسال بلیت فروشی لیگ برتر به باشگاه‌ها سپرده شده است آن‌ها باید سازوکاری برای ایجاد چنین جایگاه‌هایی داشته باشند.

رییس کمیته مسابقه‌های سازمان لیگ افزود: باشگاه‌ها باید زودتر از این‌ها اقدام به ایجاد جایگاه‌های ویژه برای حضور پدران و فرزندان یا افراد زیر ۱۵ سال می‌کردند. باشگاه‌ها باید سازوکاری ایجاد کنند که تماشاگران بیش‌تری به اسپورتگاه‌ها بیایند به این خاطر که پس از حق پخش تلویزیونی بیش‌ترین درآمد باشگاه‌ها از بلیت فروشی است. این سازوکار می‌تواند الکترونیکی کردن بلیت‌فروشی باشد که با انجام این کار، با توجه به این که هواداران باید مشخصات خودشان را در سامانه بلیت‌فروشی آپلود کنند، کار برای اختصاص جایگاهی برای خانواده‌ها راحت‌تر می‌شود.

او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تمهیدات ویژه‌ای برای دیدار استقلال و پارس جنوبی که قرار است در اسپورتگاه تختی جم برگزار شود دارند، گفت: سازمان لیگ قطعا برای این دیدار تمهیدات ویژه‌ای را خواهد داشت و قرار نیست اتفاقی در این بازی رخ دهد.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors