مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته با اشاره به برگزاری نخستین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان از ۳۱ فروردین تا ۴ اردیبهشت به میزبانی تبریز گفت: تنها برای قهرمانی در لیگ جهانی والیبال نشسته شرکت خواهیم کرد.

هادی رضایی در گفت‌وگو با ماه تو دی، اظهار کرد: برای شرکت در نخستین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان به میزبانی تبریز اردوی تیم ملی والیبال نشسته مردان از ۲۱ فروردین با حضور ۱۴ اسپورتکار در فدراسیون جانبازان و معلولان برپا می‌شود و تا ۲۷ فروردین ادامه خواهد داشت. سپس تیم ملی برای شرکت در لیگ جهانی والیبال نشسته که با حضور ۶ تیم ایران، روسیه، بوسنی، اوکراین، آلمان و آمریکا برگزار می‌شود، عازم تبریز خواهد شد.

وی گفت: این مسابقات چون با حضور ۶ تیم برتر دنیا برگزار می‌شود، قهرمانی کار سختی است و برای رسیدن به چنین هدف بزرگی باید رقابت تنگاتنگی را به نمایش بگذاریم. به هر صورت حق ما قهرمانی است و سعی می‌کنیم سال ۹۷ را با قهرمانی آغاز کنیم و خود را برای مسابقات جهانی هلند آماده کنیم.

رضایی درباره میزان پاداش نخستین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان افزود: میزان پاداش پیش‌بینی شده برای تیم‌های اول تا سوم نخستین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته ۳۰هزار دلار است که البته ۱۲هزار دلار برای تیم اول، ۶ هزار دلار برای تیم دوم و ۴هزار دلار برای تیم سوم است و ۸ هزار دلار برای بازیکنان برتر درنظر گرفته شده است.

مدیر تیم های ملی والیبال نشسته مردان و زنان در پایان درباره تیم زنان نیز گفت: نخستین اردوی تیم ملی والیبال نشسته زنان برای شرکت در مسابقات جهانی هلند از اواخر فروردین آغاز می‌شود و تلاشمان بر این است تا بازیکنان خوبی را برای حضور در این تورنمنت آماده کنیم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مرگ اسکوبا

برزیل در نخستین فینال جام جهانی که با نتیجه بدون […]

برانکو گفت

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قاسم‌پور:

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است با لغو دیدار تدارکاتی مقابل […]

آرزوی قلبی

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

درخشان: لژی

ملی‌پوش سابق ایران می‌گوید تیم ملی در کمتر از سه […]

RSS not configured

Sponsors