روزنامه استقلال جوان

پرسپولیس و استقلال صعودشان به مرحله بعدی را قطعی کردند اما با این وجود، دو جدال حساس در بازی آخر خواهند داشت.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

پرسپولیس و استقلال پایتخت در فصل جاری لیگ قهرمانان عملکرد بسیار خوبی داشته اند و در فاصله یک هفته تا پایان، صعودشان به دور یک هشتم نهایی را مسجل کردند. پرسپولیس با کسب یک امتیاز در ازبکستان، حذف تیم نسف قارشی را رقم زد و استقلال هم با پیروزی دو گله در تهران، صدرنشینی اش را تثبیت کرد.

اما با این وجود، بازی ششم این تیم ها در آسیا تشریفاتی نخواهد بود و اتفاقا سرخابی ها یکی از مهم ترین بازی های فصل را پیش رو خواهند داشت.

این دو تیم دقیقا دو هفته بعد، در تهران و کویت به مصاف السد و الهلال خواهند رفت و برای تعیین کردن رقیب مرحله یک هشتم نهایی با این تیم ها جدال خواهند کرد. استقلال در حالی به مصاف تیم حذف شده عربستان می رود که یک تساوی هم صدرنشینی را مسجل می کند چرا که با یک امتیاز از کویت و در بدترین شرایط، آن ها با العین هم امتیاز می شوند و به دلیل گل زده بیشتر در بازی رودررو، بالاتر از این تیم قرار می گیرند. پرسپولیس هم در تهران با السد دیدار دارد و با کسب یک پیروزی می تواند به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود کند.

این دو دیدار از این جهت حائز اهمیت است که پرسپولیس می خواهد با صدرنشینی، از جدال با الاهلی عربستان و دو دیدار تقریبا خارج از خانه فرار کند.

استقلال نیز با صدرنشینی، ذوب آهن را در مقابل خود خواهد داشت و بدیهی است که دو دیدار در ایران آن هم در پایان فصل، می تواند گزینه ایده آلی برای شاگردان شفر باشد.

همچنین این دو احتمال، اتفاق مثبتی برای تیم ملی هم هست و شاید با حذف سه سفر از ۴ سفر خارجی احتمالی، به پروسه آماده سازی بازیکنان برای تیم ملی نیز کمک مناسبی کند.

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

۴۹ روز تا ج

سر بابی چارلتون با ۴۹ گل ملی، دومین گلزن‌ تاریخ […]

هیچ کس به ح

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

قهرمانی که

برزیل با شکست ایتالیا در فینال جام جهانی ۱۹۷۰ توانست […]

همه چیز برا

گیشه اخبار داخلی ماه تو دی همه روزه به بررسی […]

رئال مادری

رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با […]

RSS not configured

Sponsors