تیم فوتبال استقلال به خاطر اتفاق های فصل گذشته از حضور تماشاگر در یک بازی محروم و 200 هزار دلار جریمه شد که این محرومیت به حالت تعلیق درآمده بود.

مدیران استقلال هنوز اقدامی برای تمدید قرارداد سرمربی و بازیکنان تیم انجام نداده‌اند و البته کار بسیار دشواری هم دارند.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

بسیاری از بازیکنان تاثیرگذار استقلال و البته سرمربی موفق این تیم قراردادشان در پایان فصل به اتمام می رسد و باشگاه هنوز اقدامی برای تمدید انجام نداده است.

هر چند برخی مدیران باشگاه از قرارداد یک و نیم ساله شفر خبر داده بودند اما این مربی آلمانی اخیرا تاکید کرده که قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد و مشخص نیست که فصل بعد سرمربی چه تیمی خواهد بود.

شفر با مبلغی نه چندان قابل توجه به استقلال آمد و حالا با توجه به عملکرد بسیار خوب در این تیم برای ادامه کار طبعا رقم بالاتری درخواست خواهد کرد و احتمالا در همین راستا اخباری درباره علاقمندی دیگر تیم ها به جذب وی منتشر می شود!

از سوی دیگر بازیکنان تاثیرگذاری مثل امید ابراهیمی، ووریا غفوری، امید نورافکن، سید حسین حسینی و پژمان منتظری نیز قراردادشان در پایان فصل به اتمام می رسد و به این لیست باید علی قربانی و پادووانی را نیز اضافه کرد.

مدافع برزیلی به خاطر مصدومیت طبعا قراردادش تمدید نخواهد شد و اگر شفر بماند و بتواند مهاجم جدیدی جذب کند احتمالا قربانی هم باید دنبال تیمی جدید باشد و همین اتفاق ممکن است برای منتظری پا به سن گذاشته هم بیفتد اما سایر نفرات جزو گزینه های قطعی شفر و مدیران باشگاه برای ماندن هستند که البته قیمت شان نسبت به گذشته کاملا تفاوت خواهد کرد.

نامه

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

هوا را از م

تقریبا ۱۰ درصد از جغرافیای کشور ما تحت پوشش فرستنده […]

مجمع انتخا

معاونت قهرمانی وزارت ورزش زمان انتخابات سوارکاری را اعلام کرد. […]

انتظار قهر

وزیر اسپورت و جوانان در مراسم تجلیل از قهرمانان اسپورتی […]

رئال مادری

کریستیانو رونالدو ابر ستاره پرتغالی رئال مادرید دیگر قصد ادامه […]

احدی: هنوز

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: هنوز تعداد سهمیه بوکس ایران […]

RSS not configured

Sponsors