باقرزاده ملی پوش شمشیربازی ایران گفت: بدشانسی آوردم و از نتیجه ششمی راضی نیستم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ماه تو دی از جاکارتا، عضو تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر بانوان پس از حذف از مسابقات تیمی بازی‌های آسیایی با یک شکست مقابل کره جنوبی، درباره رقابت با تیم کره گفت: ما در این مسابقات یک بدشانسی آوردیم. یکی از بازیکنان کره در هشت تا باخت و آنها در رنک سه ایستادند و ما در رنک شش بودیم. بنابراین در تیمی به هم خوردیم. کره عناوین قهرمانی المپیک و قهرمانی جهان را دارد و بسیار باتجربه است. در تمام مسابقات کره یا اول است یا دوم. ما تمام سعی‌مان را کردیم که مقابل کره یک بازی خوب داشته باشیم. متاسفانه نتوانستیم به کره غلبه کنیم.

او درخصوص اینکه آیا تیم سابر دختران از خودشان رضایت دارند یا نه، عنوان داشت: ما نتیجه قهرمانی آسیا را تکرار کردیم. خودمان راضی نیستیم. البته همانطور که گفتم بدشانسی آوردیم. شاید اگر به تیم دیگری می‌خوردیم خیلی راحت‌تر می‌توانستیم بازی کنیم. در قهرمانی آسیا با ژاپن خیلی خوب بازی کردیم یا همین قزاقستان که اینجا سوم شده ما دو هفته پیش شکستش داده بودیم. ولی قزاقستان با هنگ‌کنگ بازی کرد و ما به کره خوردیم. ما قبلا هم به کره باخته بودیم. اما شاید یکی،دو سال دیگر کره را هم بزنیم.

باقرزاده قول داد که اگر این روند ادامه پیدا کند، در قهرمانی آسیا روی سکو می‌روند: اگر اردوها، تدارکات و مسابقات ادامه پیدا کند، قطعا به نتایج بهتری می‌رسیم. ما الان با قزاقستان که تیم پنجم آسیاست تنها ۸ امتیاز فاصله داریم. یعنی اگر ما دو گرندپری برویم می‌توانیم قزاق‌ها را بگیریم. اگر ما تیم پنجم آسیا باشیم، دیگر به تیم سه نمی‌خوریم، می‌خوریم به تیم چهار. یعنی هنگ‌کنگ یا خود قزاق‌ها. مسلما کسب مدال آنجا خیلی برای‌مان راحت‌تر است. این شرایط ادامه پیدا کند مطمئنا در قهرمانی آسیای سال بعد مدال می‌گیریم.

انتهای پیام

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

فوری ؛ گزار

دو تیم پرسپولیس و السد از ساعت ۱۸:۳۰ روز سه […]

آماده باش م

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی […]

راموس از سو

شنبه‌ شب برای رئال مادرید شبی بود که هواداران این […]

شکست امامی

نماینده وزن ۷۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود در […]

RSS not configured

Sponsors