کریستیانو رونالدو

امشب دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در حالی به مصاف هم می روند که دفاع یوونتوس باید مقابل کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید که در بهترین فرم گلزنی خودش هست، قرار بگیرد.

خبرگزاری فوتبال ایران ماه تو دی دات کام :

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید در ۱۱ بازی اخیر خود، ۲۱ گل به ثمر رسانده است. این آمار فوق العاده او باعث شده تا یک فلش بک به آمار های قبلی او بزنیم و با فصل های قبل مقایسه کنیم. کریستیانو حالا روی فرم قرار گرفته. در نیم فصل اول او تلاش برای گلزنی می کرد اما موفق نمی شد ولی حالا در یکی از پر رونق ترین فصل های خودش قرار دارد. او در نیم فصل اول لالیگا تنها ۴ گل به ثمر رسانده بود ولی حالا به عنوان دومین گلزن برتر لیگ پس از مسی قرار دارد. اگر چه او در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، آقای گل شد با ۹ گل و هنوز هم در صدر جدول گلزنان لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد با ۱۲ گل.

 

حالا رونالدو با این ۲۱ گلی که در ۱۱ بازی اخیر زده او توانسته ۵۵۶ گل در دوران حرفه ای خودش به ثمر برساند.

به عنوان بازیکن منچستر یونایتد، کریستیانو رونالدو بهترین آمارش ۱۶ گل در ۱۱ بازی بود در فصل ۲۰۰۷/۰۸ و در انتهای فصل هم ۴۲ گل در تمامی رقابت ها برای شیاطین سرخ زد. در فصل آخر حضورش در منچستر یونایتد او توانست ۲۶ گل برای این تیم بزند و بهترین آمار او ۹ گل در ۱۱ بازی بود.

از زمانی که کریستیانو به رئال مادرید پیوسته، تبدیل به یک بازیکن تمام کننده شده است. او در فصل اول حضورش با کهکشانی ها ۳۳ گل در تمامی رقابت ها زد اما در فصل ۲۰۱۰/۱۱ یکی از بهترین فصل های او بود که توانست ۵۳ گل بزند. در این ۵۳ گل، او دو آمار خوب داشت. یکبار ۱۵ گل در ۱۱ بازی زد ( در ۴ بازی آخر فصل ۱۱ گل زد )  و یکبار هم ۱۸ گل در ۱۱ بازی. ( ۳ هتریک شامل این ۱۸ گل شده بود. )

اما فصل ۲۰۱۱/۱۲ که رئال مادرید زیر نظر خوزه مورینیو با ۱۰۰ امتیاز قهرمان شد، رونالدو ۶۰ گل در طول یک فصل زد از این ۶۰ گل بهترین آمار او در ۱۱ بازی ۱۵ گل بود. فصل بعدی که آخرین فصل حضور خوزه مورینیو روی نیمکت کهکشانی ها بود، کریستیانو رونالدو ۵۵ گل به ثمر رساند که بهترین آمار او در ۱۱ بازی ۱۵ گل بود.

بهترین آمار گلزنی رونالدو در زمان سرمربیگری کارلو آنجلوتی بوده است. در فصل اول حضور کارلتو که رئال مادرید، دسیما را برد، او ۵۱ گل زد در تمامی رقابت ها و موفق شده بود ۱۸ گل در ۱۱ بازی بزند اما در فصل ۲۰۱۴/۱۵ او ۶۱ گل در تمامی رقابت ها زد ( بهترین آمار او ) و همچنین ۱۹ گل در ۱۱ بازی که باز هم بهترین آمار او بود.

در دو فصل گذشته بهترین آمار کریستیانو رونالدو در ۱۱ بازی پیپاپی ۱۵ گل در فصل ۲۰۱۵/۱۶ و ۱۶ گل در ۲۰۱۶/۱۷ بود که حالا رکورد خودش را ارتقا داده و در این فصل در ۱۱ بازی پیاپی ۲۱ گل به ثمر رسانده که با توجه به سن او امری خارق العاده خواهند بود.

 

حالا کریستیانو رونالدو با این فرم عالی خودش با رئال مادرید به تورین سفر کرده تا امشب در برابر یوونتوس بازی کند. باید ببینیم که آیا روند گلزنی خوبش را ادامه می دهد؟

Categories: مطالب ورزشی

Comments are closed.

مدیرعامل ب

مدیرعامل باشگاه ملی‌حفاری با بیان این‌که ادامه همکاری با علاسوند […]

سردار آزمو

روزنامه اسپانیایی مارکا معتقد است که سردار آزمون می تواند […]

نوشاد عالم

نوشاد عالمیان موفق به صعود به جدول اصلی تور جهانی […]

حضور نیمار

مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از دوران مصدومیتش به […]

فتاحی: برای

مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای تغییر زمان […]

RSS not configured

Sponsors